Pomieszczenie
lampy w pokoju
Przygotowane przez: Graham Hill
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybieramy lampy

Naturalnie najbardziej popularne są klasyczne lampy sufitowe. Takie sprzęty można spotkać w większości domostw w naszym kraju. O ile planujesz wybić się oryginalnością, zastanów się nad zakupem oświetlenia montowanego w podłodze. Interesujące są także lampki zakładane na meblach – na przykład na półkach, dzięki którym robienie rozmaitych zadań staje się prostsze. Rozsądnie montować je w kuchni – będą dawać mocne światło podczas gotowania dań.

Wyroby z metalu i ich funkcja ozdobna

Metal jest w dzisiejszych czasach idealnym materiałem, który między innymi służy nam do wykończeń pomieszczeń. Od przedmiotów na prawdę małych do tych bardzo widocznych prezentuje się idealnie dając wrażenie nietuzinkowych łączeń dekoracji. Bez wątpienia wszystko może być ozdobą, nawet to co spełnia rolę danych funkcji. Z tego powodu warto przyjrzeć się dokładniej wzorom schodów metalowych, jakie nie tylko urzekają wizualnie, ale również zadziwiają swoją silną i trwałą konstrukcją.
fotel w kształcie księżyca
Przygotowane przez: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Skąd kupić egzotyczne meble

Każdy z nas wie chyba o tym, że zaprojektowanie faktycznie ciekawych wnętrz które pod względem wyglądu będą spełniały wszelkie nasze wymagania jest absolutnie niezbędne do tego, aby mieszkanie we własnym domu było dla nas czymś przyjemnym.
Przygotowane przez: paulr.ca

Współczesny design do każdego wnętrza

Nowoczesny, surowy styl aranżacji wnętrz można coraz częściej zobaczyć. Już nie tylko w ogromnych budynkach korporacji, ale również w zwyczajnych mieszkaniach używa się do aranżowania wnętrz materiały takie jak aluminium czy szkło. Nikt już nie dziwi się widząc surowe betonowe konstrukcje w mieszkaniach, w szczególności jeżeli są to mieszkania typu loft, do których idealnie pasuje tego typu przemysłowy charakter wystroju. Również „zwyczajne” mieszkanie w bloku da się diametralnie odmienić korzystając z tego rodzaju rozwiązań.
dekoracje stołu
Przygotowane przez: Dekoria.pl
Podpatrzone na: Dekoria.pl

Pokój jadalny prosto z obrazka

Gdyby zrobić wywiad wśród znajomych i spytać o ulubione pomieszczenie w domu, na pewno duża część wskazałaby na kuchnię. Nie da się ukryć, że właśnie to miejsce jest swego rodzaju sercem naszego domu. To tutaj przygotowujemy posiłki, które następnie wraz z rodziną jemy przy wspólnym stole. To tu zwykle dochodzi do burzliwych rozmów między rodzicem, a dzieckiem. Również tutaj zazwyczaj panie domu plotkują z przyjaciółkami przy filiżance aromatycznej herbaty. Nie wyobrażamy sobie domu bez kuchni.
sofa
Przygotowane przez: Futura
Podpatrzone na: www.novadecor.pl

W jaki sposób stworzyć miejsce dla gości?

Każdy następny dzień przynosi wiele wrażeń. Najpierw spędzamy osiem godzin w pracy. Potem troszczymy się o dom i dziećmi. W międzyczasie próbujemy zadbać o swoją kondycję, czy też umówić się ze znajomymi. A kiedy dzieci są już w łóżku, wreszcie możemy oddać się błogiemu lenistwu. Kochamy wyłożyć się wygodnie na wersalce z ciekawą lekturą w dłoni lub obejrzeć swój ukochany film. To nasze drobne, przyjemności na co dzień, na które zasłużyliśmy.
drzwi
Przygotowane przez: RuckZuck
Podpatrzone na: http://echopr.pl/PRASA/podloga_i_drzwi_kontrast.jpg

Drzwi przesuwne czy skrzydłowe – jakie wybrać?

Nowe mieszkania uwielbiają nietypowe pomysły. Zazwyczaj drogą do sukcesu jest dobry pomysł, jednak im więcej zaskakujących elementów, tym ciekawszy efekt. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element aranżacji.
Przygotowane przez: axeldeviaje

Jakie zestawy łazienkowe są praktyczne?

Toaleta jest miejscem, w którym odbywamy kąpiele i robimy poranną toaletę. Nierzadko jest dopasowana do indywidualnych pomysłów. Ma zastosowanie jako pralnia i często przechowalnia na środki chemiczne. Mimo wszystko niektóre obiekty wskazują o jej ergonomiczności. Nierzadko podejmujemy decyzję, aby nasza łazienki były ergonomiczne oraz abyśmy nie mieli trudności w poruszaniu się po nich.
Przygotowane przez: INVADO

Drzwi przesuwne czy skrzydłowe – co wybrać?

Współczesne mieszkania pozwalają na nietypowe pomysły. Zwykle drogą do sukcesu jest dobra koncepcja, jednak im więcej designerskich elementów, tym ciekawiej. Drzwi wewnętrzne są podstawowym elementem wystroju.

Pomysł na kominek

Kominek w domu pragnie mieć coraz więcej osób. kominki nie znajdują się już tylko w domach jednorodzinnych. W tych czasach kominki pojawiają się w mieszkaniach w formie kolejnego źródła ciepła oraz jako element dekoracyjny.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.