Budowa
nowy dom jednorodzinny
Przygotowane przez: Tomas Riehle
Podpatrzone na: Schϋco

Projekty nowoczesnych domów na prywatne zamówienie

Nowoczesne budynki mieszkalne to budynki na jakie zdecydowanych jest znacznie więcej ludzi. Osoby te dbają o to, aby wybrać w takim razie takie firmy, które będą zajmować się usługą taką jak wykonywanie projektów nowoczesnych budynków mieszkaniowych na indywidualne zamówienie, a do tego by naturalnie okazały się to przedsiębiorstwa wysoce wyspecjalizowane. Budynek w tym stylu to dom parterowy, z poddaszem, lub parterowy.
budowa domu
Przygotowane przez: Portal Jak-Budowac.pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie są niezbędne elementy przy doborze fasady budynku?

Przy budowie domu niezwykle ważny jest dobór fasady i pokrycia dachowego. W związku z tym dobór kolorystyczny towarów na najbardziej wyeksponowane części domu, to wyzwanie dla projektantów. Ogromny wybór kolorów materiałów budowlanych osiągalnych na rynku wcale nie upraszcza kwestii.
budowa
Przygotowane przez: Zehnder
Podpatrzone na: Zehnder

Jak oszczędnie wybudować mieszkanie

W okresie budowy budynku należy podjąć wiele, nieraz kluczowych, lecz też niełatwych decyzji. Część z nich tyczy się drobiazgów, odmienne z kolei spraw mogących posiadać spory wpływ na komfort zamieszkania. Porządny budowlaniec może doradzać w kwestii domów energo-oszczednych. Oszczędności to bowiem jedna z podstawowych spraw, którą dziś bierze się pod uwagę przy zakupie budynku i przedmiotów budowlanych. Drugą nieocenioną sprawą jest tutaj kwestia ochrony środowiska.
Unikalna izolacja ThermaSmart CoolTM firmy Thermaflex
Przygotowane przez: Thermaflex
Podpatrzone na: Thermaflex

Nowe czy z „drugiej ręki” - które mieszkania cieszą się większym zainteresowaniem wśród nabywców?

Niezaprzeczalnie każdy marzy o własnym miejscu na ziemi, gdzie mógłby się schronić i wypocząć po wyczerpującym dniu pracy w gronie najbliższych.
budując dom
Przygotowane przez: David Amsler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak mieszkać wygodnie i w zgodzie z przyrodą

Budowa budynków aktualnie to niezwykle szybki proces. Współczesne oszczędne domy pasywne, to takie które - dzięki użyciu odpowiednich sposobów stawiania - w znacznym stopniu oszczędzają energię i ciepło w taki sposób, że wydatki eksploatacyjne mogą obniżyć się nawet o 70-80 procent w porównaniu z budynkami budowanymi w sposób.
kominek
Przygotowane przez: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze oraz bez ryzyka zbudować kominek oraz które wkłady kominkowe wybrać?

Kominki w domach cieszą się dużym zainteresowaniem, mnogość ludzi pragnie posiadać własny kominek. Poniektóre jednostki samodzielnie pragną wybudować kominek, co jest dobrym pomysłem, o ile mamy odpowiednie narzędzia oraz niezbędną do tego wiedzę.
pozwolenie na papierze
Podpatrzone na: pixabay.com

Jakie pozwoleń potrzeba, bypostawić wiatę? Jakiego rodzaju przepisy to określają, o jakich rzeczach należy pamiętać?

Czy do budowy wiaty trzeba stosować te same przepisy, jakie są obowiązujące dla budynków gospodarczych? Określa to rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, którym powinny odpowiadać budynki oraz ich usytuowanie? Przy tym interesujące jest jaka tak naprawdę powinna byś maksymalna powierzchnia wiaty, jaka odległość od granicy, oraz czy identyczna jak dla budynków ze ścianami?
sypialnia
Przygotowane przez: Max-Fliz
Podpatrzone na: www.max-fliz.com.pl

Jakich rzeczy szukamy u deweloperów

Deweloperzy prowadzą swoją działalność głównie na rynku mieszkaniowym dużych miast. Dzieje się zarówno toteż, iż w większych miastach powstaje najwięcej kolejnych bloków i całych osiedli mieszkaniowych. To powoduje, iż deweloperzy nie mogą narzekać na brak pracy i otrzymują dużo zleceń.
ocieplenie poddasza Wrocław
Przygotowane przez: AWBUD Wyroby Betonowe
Podpatrzone na: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Struktura i ocieplenie dachu - kluczowy element w procesie budowy domu

Współcześnie każdy marzy o swoim domu. Sporo osób chciałoby mieć miejsce, w którym zdoła radować się czasem spędzonym z familią i nade wszystko odprężyć się po dręczącym dniu pracy. Może być to bezsprzecznie przyczyną powstawania tak mnóstwa osiedli domków jednorodzinnych.
plac budowy
Przygotowane przez: Edsel Little
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wzmacnianie gruntu oraz spoiwa budowlane – wszystko, co potrzebne jest przy każdej budowie bez względu na rodzaj nieruchomości

Rozkwit gospodarczy, ekonomiczny oraz techniczny przyczynił się do natężonego rozkwitu branży budowlanej. Współcześnie bardzo dużo miast większych jak i mniejszych a także wsie bardzo prężnie się rozwijają. Związane jest to z przemieszczaniem się jednostek za pracą albo rodziną. Dlatego też w praktycznie każdej miejscowości dostrzec można różnorodne place budowy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.