Światło
regał
Przygotowane przez: Erich Ferdinand
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Modernizacja oświetlenia led polecana będzie w biurach

Musimy szanować energię

Gdy podejmujemy zachowania, które będą posiadały za zadanie zmniejszyć wysokość naszego rachunku za prąd, to warto mieć świadomość, że w ten sposób także ochronimy swoje środowisko.
oświetlenie
Przygotowane przez: Ikea
Podpatrzone na: Ikea

Plafony kryształowe nowoczesne przedstawiają się niesamowicie

Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że bardzo ważne będzie odpowiednio dobrane oświetlenie, które ma dawać dużo światła, ale równocześnie nie ma szansy razić w oczy. Co więcej musi okazać się odpowiednio dobrane do danego pomieszczenia, tak żeby również przy zgaszonym świetle było jego dekoracją oraz prezentowało się perfekcyjnie.
led
Przygotowane przez: Nathan Duprey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Taśmy led wykorzystywane są w różnych aranżacjach

Na jakim oświetleniu musimy się skupić?

Taśmy led wykorzystywane są w różnych aranżacjach

Trzeba zaznaczyć, że w sklepach proponowane nam jest różnego rodzaju oświetlenie, przez to tak istotne okazuje się być to, żeby się zastanowić, na które z nich powinniśmy się zadecydować, aby było energooszczędne, ale równocześnie tanio oraz jasno. Wtedy ma szansę się okazać, że najlepszą ofertą dla nas okaże się być oświetlenie led.
lampa led
Przygotowane przez: Technolux
Podpatrzone na: Technolux

Opłaca się zadbać o odpowiedni wybór oświetlenia i skorzystać ze wszystkich jego wariantów

W miesiącach jesiennych i zimowych, kiedy godziny popołudniowe stają się wieczorami, a wczesny ranek to ciemna noc, nie możemy oglądać naszych domów w dziennym świetle. Wtedy też idziemy do pracy i wracamy z niej, gdy przeważnie jest już całkiem ciemno. Warto zwłaszcza w tym okresie zadbać, by z zaangażowaniem wyposażane mieszkania, nie tonęły w półmroku. Nieodzowne, niebanalne żyrandole, tradycyjne żarówki. Miękkie i delikatne, zdecydowane i ostre. Ogólne, punktowe, sufitowe, boczne, etc.
panel sterowania
Przygotowane przez: Martin @pokipsie Rechsteiner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Myślisz, aby rozpocząć budowę domu? Sprawdź, co warto zainstalować, aby był nowoczesny oraz oszczędny

W tej chwili w Polsce buduje się bardzo dużo domów. Coraz liczniejsza grupa naszych rodaków zarabia więcej i chce spożytkować gotówkę na kupno swojej działki, gdzie po postawieniu domu, będzie można w niedzielny poranek wypić kawę na tarasie. Od czego warto zacząć, żeby zrealizować to marzenie?
obraz
Przygotowane przez: Walter Schärer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju żarówki do domu wybrać?

Jeszcze do niedawna klasyczne żarówki odkryte przez Edisona oświetlały pomieszczenie w każdym mieszkaniu. W tym momencie zastępują je bardziej energooszczędne świetlówki. Wybór nie jest bezproblemowy, natomiast opisy na nalepkach mogą wpędzić laika w konsternację.
biuro
Przygotowane przez: Marbet Style
Podpatrzone na: Marbet Style

Czemu oświetlenie LED jest najbardziej pasujące do biura. Co stoi za tym wyborem? Jakie są najbardziej znane pozytywy?

Niezwykle istotnym elementem w wyposażeniu każdego biura jest odpowiednie oświetlenie. Światło wpływa na wiele rzeczy, to od niego jest zależne, jaka będzie panowała atmosfera w określonym pomieszczeniu, a również, jakie będzie samopoczucie pracowników. Często jednocześnie niestety nie zwracamy na to uwagi, jakby zapominając, jak istotną rolę pełni oświetlenie.
Grzejnik kanałowy
Przygotowane przez: Purmo
Podpatrzone na: Purmo

Jakimi metodami da się ogrzać pomieszczenia z dużymi oknami, wady i zalety grzejników kanałowych.

Współczesne domy bardzo często mają sporą ilość szkła, niekiedy okna zajmują kilka metrów kwadratowych powierzchni. Z jednej strony zapewnia to dużo światła i przestronność, lecz z drugiej stanowi często wyzwanie podczas projektowania instalacji oświetleniowej. W typowym systemie okien grzejniki są umieszczone właśnie pod nimi, jest wtedy wystarczająca ilość miejsca, aby pomieścić wszystko.
aranżacja łazienki
Przygotowane przez: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dla kogo ścianki szklane Wrocław to idealne rozwiązanie?

Wielokrotnie w życiu zdarza się, iż potrzebujemy jeszcze jakiegokolwiek ponadplanowego pokoju, który można by zrobić dzieląc duży pokój na 2 części. Istnieje niezwykle dyskretny wariant, aby to wykonać.
żarówka
Przygotowane przez: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żarówki led gu10 są naprawdę mocne

Jeżeli kupujemy żarówkę, chcemy aby oferowała ona jak najwięcej światła, zużywała jak najmniej energii, a w dodatku jeszcze powinna być naprawdę wytrzymała, tak żeby nie było obawy, że lada chwila się przepali. Przez to właśnie w większości sklepów proponowane okazują się być żarówki led gu10, które wypełniają wszystkie te punkty, a na dodatek kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za ich zakup także nie okazuje się być wygórowana.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.