Światło
regał
Przygotowane przez: Erich Ferdinand
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Modernizacja oświetlenia led polecana będzie w biurach

Warto oszczędzić energię

Jeżeli poweźmiemy działania, które będą posiadały za zadanie zmniejszyć wysokość naszego rachunku za energię, to trzeba posiadać pewność, że w ten sposób też chronimy własne środowisko.
oświetlenie
Przygotowane przez: Ikea
Podpatrzone na: Ikea

Plafony kryształowe nowoczesne przedstawiają się niesamowicie

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że bardzo istotne jest odpowiednio dobrane oświetlenie, które ma dawać dużo światła, lecz równocześnie nie może razić w oczy. Co więcej powinno być dobrze dobrane do danego miejsca, tak żeby też przy zgaszonym świetle było jego dekoracją i przedstawiało się idealnie.
led
Przygotowane przez: Nathan Duprey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Taśmy led wykorzystywane są w różnych aranżacjach

Na jakim oświetleniu powinniśmy się skupić?

Taśmy led wykorzystywane są w różnych aranżacjach

Powinno się powiedzieć, że w marketach oferowane nam jest przeróżnego rodzaju oświetlenie, dlatego tak istotne jest to, żeby się zastanowić, na które z nich musimy się zadecydować, żeby było energooszczędne, ale równocześnie niedrogo i jasno. Wtenczas ma szansę się okazać, że najlepszą propozycją dla nas okaże się być oświetlenie led.
lampa led
Przygotowane przez: Technolux
Podpatrzone na: Technolux

Opłaca się zadbać o odpowiedni wybór oświetlenia i skorzystać ze wszystkich jego wariantów

Jesienią i zimą, gdy godziny popołudniowe stają się wieczorami, a wczesny ranek to ciemna noc, przestajemy oglądać nasze domy w dziennym świetle. W tym okresie wychodzimy do pracy i wracamy z niej, gdy z reguły jest już zupełnie ciemno. Trzeba zwłaszcza w tym czasie zadbać, by z poświęceniem urządzane wnętrza, nie tonęły w półmroku. Nieodzowne, oryginalne żyrandole, tradycyjne świetlówki. Miękkie i delikatne, zdecydowane i ostre. Ogólne, miejscowe, sufitowe, boczne, etc.
panel sterowania
Przygotowane przez: Martin @pokipsie Rechsteiner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Myślisz, aby rozpocząć budowę domu? Sprawdź, co warto zainstalować, aby był nowoczesny oraz oszczędny

Teraz w RP stawia się Mnóstwo domów. Coraz więcej mieszkańców Polski zarabia więcej i chce spożytkować pieniądze na zakup swojej działki, gdzie po wybudowaniu domu, będzie można w wolny od pracy poranek wypić kawę na tarasie. Od czego warto zacząć, aby zrealizować to marzenie?
obraz
Przygotowane przez: Walter Schärer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju żarówki do domu wybrać?

Jeszcze do niedawna klasyczne żarówki odkryte przez Edisona oświetlały pomieszczenie w każdym mieszkaniu. W tym momencie zastępują je bardziej energooszczędne świetlówki. Wybór nie jest bezproblemowy, natomiast opisy na nalepkach mogą wpędzić laika w konsternację.
biuro
Przygotowane przez: Marbet Style
Podpatrzone na: Marbet Style

Czemu oświetlenie LED jest najbardziej pasujące do biura. Co stoi za tym wyborem? Jakie są najbardziej znane pozytywy?

Niezwykle istotnym elementem w wyposażeniu każdego biura jest oświetlenie. Światło wpływa na wiele rzeczy, to od niego zależy, jaka będzie panowała atmosfera w danym pomieszczeniu, a również, jakie będzie samopoczucie pracowników. Dość często jednocześnie niestety nie myślimy o tym, jakby zapominając, jaką ważną rolę spełnia oświetlenie.
Grzejnik kanałowy
Przygotowane przez: Purmo
Podpatrzone na: Purmo

Jakimi metodami da się ogrzać pomieszczenia z dużymi oknami, wady i zalety grzejników kanałowych.

Współczesne domy bardzo często mają sporą ilość szkła, czasami okna zajmują kilka metrów kwadratowych powierzchni. Z jednej strony gwarantuje to doskonałą przestronność i oświetlenie, lecz z drugiej stanowi często wyzwanie przy projektowaniu ogrzewania. W tradycyjnym systemie okien grzejniki są umieszczone dokładnie pod nimi, jest wtedy wystarczająca ilość miejsca, żeby pomieścić wszystko.
aranżacja łazienki
Przygotowane przez: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dla kogo ścianki szklane Wrocław to idealne rozwiązanie?

Wielokrotnie w życiu zdarza się, iż potrzebujemy jeszcze jakiegokolwiek ponadplanowego pokoju, który można by zrobić dzieląc duży pokój na 2 części. Istnieje niezwykle dyskretny wariant, aby to wykonać.
żarówka
Przygotowane przez: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żarówki led gu10 są naprawdę mocne

Jeżeli kupujemy żarówkę, chcemy aby oferowała ona jak najwięcej światła, zużywała jak najmniej energii, a w dodatku jeszcze powinna być naprawdę wytrzymała, tak żeby nie było obawy, że lada chwila się przepali. Przez to właśnie w większości sklepów proponowane okazują się być żarówki led gu10, które wypełniają wszystkie te punkty, a na dodatek kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za ich zakup także nie okazuje się być wygórowana.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.