Nieruchomości
Gdańsk
Przygotowane przez: MrSco

Wyprowadź się nad morze

Czy myśleliście kiedyś nad przeprowadzką na Pomorze? Trójmiasto jest świetną lokalizacją, jeśli pragniemy mieszkać blisko morza, jednocześnie rozwijając swoją karierę w jednej z najszybciej rozbudowujących się miejsc w Polsce to strzał w dziesiątkę. Oczywiście, ceny mieszkań są raczej duże, ale wybór jest tak wielki, że uda się wyszukać coś na naszą kieszeń. Gdy idzie o mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie ogromną liczbę, tak nowych jak również z rynku wtórnego.
dom - stykówka
Przygotowane przez: Hugh Llewelyn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu w naszych domach występuje czasem wilgoć?

Odpadający tynk, przebarwienia murów, ślady pleśni czy nawet inwazja owadów - to wszystko może być spowodowane nadmierną wilgocią w budynku i może okazać się nie tylko powodem pogorszenia się stanu technicznego domu, ale także zdrowia domowników.


Z jakiego powodu w naszych domach występuje czasem wilgoć?

Nadmierna wilgoć w domu to najczęściej występujące zjawisko w obiektach nie ocieplanych i budynkach starszej daty.
drzwi przesuwne
Przygotowane przez: Reynaers Polska
Podpatrzone na: Reynaers Polska

Z czego składają się płyty warstwowe i w których miejscach się je stosuje?

Płyty tzw. warstwowe to jedne z w najwyższym stopniu znanych elementów prefabrykowanych wykorzystywanych w różnych celach. Bardzo wiele osób wybiera ich kupno.


Z czego składają się płyty warstwowe i w których miejscach się je stosuje?

Jednak spośród dużej ilości różnorodnych przedmiotów, w jaki sposób musimy dobierać te najlepsze oraz czym właściwie są płyty warstwowe.
Kraków
Przygotowane przez: Radomir Cernoch
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rynek nieruchomości we Wrocławiu

Wrocław jest miastem, do którego ciągle przyjeżdżają kolejne ludzie chcący zostać na zawsze, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle niezmiernie chłonny. We Wrocławiu wciąż pojawiają się nowe biura nieruchomości pełne ofert domów, apartamentów, zwykłych mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż czy to na rynku wtórnym czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się ogromną powodzeniem.
nieruchomości
Przygotowane przez: Francisco Anzola
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oszacowanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto miał okazję kupować lub sprzedawać mieszkanie wie, że zupełnie inaczej patrzy się na cenę nieruchomości. Całkiem inaczej na nieruchomość spogląda ten, który sprzedaje, bo chce jak dużo zyskać i inaczej patrzy osoba kupująca, która wolałby nie przepłacić za dużo. To najczęściej nie pomaga przy znalezieniu zgody.
osiedle deweloperskie
Przygotowane przez: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Własne mieszkanie? To może od dewelopera? Pamiętaj jednakże, żeby zawsze wybierać ofertę cenionych firm

Deweloper w ostatnim czasie stał się bardzo zauważalną oraz docenianą osobą na rynku nieruchomości. Kim jest właściwie? Jest to osoba, która wykłada własne pieniądze na budowę nieruchomości, a potem ją sprzedaje za określonym pośrednictwem, głównie agentów ds. obrotu nieruchomościami.
domy szeregowe
Przygotowane przez: Bromford
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Marzy Ci się ciekawe mieszkanie lub własny dom? Wrocław to miasto nieprawdopodobnych możliwości!

Wśród sporej ilości miast szczególnie dużą uwagę zwraca na siebie Wrocław. Jest to jedno z miast, w których nie ma większych trudności ze znalezieniem zatrudnienia. Do tego nie brakuje tu fascynujących atrakcji oraz godnych uwagi miejsc, które sprawiają, że Wrocław jest jeszcze chętniej wybierany jako miejsce do życia. Bogato prezentuje się tu również rynek nieruchomości. Wrocław to miasto dla młodych. Zakupić można tutaj nie tylko kawalerkę, ale całą nieruchomość.
puste mieszkanie
Przygotowane przez: Alper Çuğun
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kiedy skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego?

Zdarza się, że po naszych rodzicach, dziadkach albo krewnych uzyskaliśmy w spadku jakieś przedmioty, rzeczy, na przykład stare meble, biżuterię, obrazy czy nawet samochód. W takim wypadku z wyznaczeniem ich bodaj przybliżonej ceny nie powinno być trudności. Ale taka kłopot może uwidocznić się w przypadku, jeśli naszą własnością stanie się mieszkanie, lokal albo działka. Sami raczej nie będziemy w stanie fachowo określić ich rynkowej wartości. Nie jesteśmy w stanie oszacować właściwej wartości naszej działki.
klimatyzator
Przygotowane przez: FUJIAIRE
Podpatrzone na: FUJIAIRE

Kup idealny klimatyzator

Lato w Polsce, a szczególnie dwa letnie miesiące roku – czerwiec i lipiec, to czas największych upałów. Temperatury wtedy dochodzą do nawet trzydziestu pięciu stopni Celsjusza, co nie jest sytuacją przyjemną dla wszystkich obywateli naszego pięknego państwa. Wraz z rozwojem technologicznym i cywilizacyjnym, coraz większa liczba ludzi decyduje się na podniesienie swojego komfortu życia w lecie, poprzez zainstalowanie klimatyzatora we własnym domu czy pracy.
Pokój dzienny
Przygotowane przez: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób kupić mieszkanie: z pomocą firmy pośredniczącej czy samemu?

Zakup mieszkania jest bardzo fundamentalnym aspektem w życiu człowieka. Schronienie jest przecież potrzebne każdemu. Dom jest więc potrzebą konieczną dla każdego człowieka. Wielu ludzi chce więc mieć swoje mieszkanie, bo dzięki temu zyskają bezpieczeństwo i komfort. Wielu ludzi posiłkuje się więc kredytem bankowym, dzięki czemu mogą już w tej chwili zakupić cztery kąty. Jednak posiadanie gotówki to nie wszystko. Nabycie dobrego mieszkania wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.