Nieruchomości
apartamenty
Przygotowane przez: WAN SA
Podpatrzone na: WAN SA

Sposoby na wynajem mieszkania w stolicy

Szukanie mieszkania na wynajem nie jest łatwe. Czasami szczęście uśmiecha się po jednym dniu, ale można też szukać ładnegomiejsca tygodniami. Stolica jest zasypana różnymi ofertami – jak ustrzec się odbłędu?
Widoki w Gdańsku
Przygotowane przez: grego1402
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zamieszkać nad morzem

Czy myśleliście kiedyś nad przeprowadzką na Pomorze? Trójmiasto jest świetną lokalizacją, jeżeli pragniemy mieszkać niedaleko morza, przy tym rozwijając własną karierę w jednej z najszybciej rozbudowujących się okolic w naszym kraju to doskonały wybór. Oczywiście, ceny lokali są dość duże, lecz wybór jest tak wielki, że uda się wyszukać coś na naszą kieszeń. Kiedy idzie o nowe mieszkania Gdańsk ma ich na rynku całe mnóstwo, zarówno nowych jak i z drugiej ręki.
Przygotowane przez: Bud-Mar Investment

Stawiamy nowy dom

Wszyscy znamy przysłowie o tym, co ma zrobić prawdziwy reprezentant płci męskiej w trakcie swojego żywota. Sprowadzenie na świat syna nie jest jakimś gigantycznym problemem, a właściwie miłym zadaniem. Posadzenie drzewa też nie nastręcza szczególnych problemów, należy jedynie udać się do sklepu ogrodniczego i znaleźć dogodne miejsce do wsadzenia rośliny. Kłopoty zaczynają się, gdy konstruuje się własny dom.
Poznań
Przygotowane przez: Marcin Chady

Mieszkania w dużych miastach

Od pewnego czasu obserwujemy krach na rynku domów jednorodzinnych. Niski popyt na wille sprawił, że wzrosły inwestycje w luksusowe budownictwo. W dużych ośrodkach miejskich apartamentowce rosną jak na drożdżach. Wystarczy spojrzeć na wrocławski Sky Tower i stołeczny wieżowiec Złota 44.
pomiar
Przygotowane przez: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Podpatrzone na: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Specjalistyczne wykorzystanie pomiarów geodezyjnych. Sprawdź podstawowe wiadomości

Geodezja to dziedzinanauki mająca istotne znaczenie w co najmniej paru obszarach życia i biznesu. Praca geologa bazuje na planowaniu i przeprowadzaniu pomiarów i obliczeń geodezyjnych, tworzeniu raportów z wyników, aktualizacji danych oraz pozostałych zadaniach niewymienionych powyżej a niezbędnych.
biurowiec
Przygotowane przez: Arka BZ WBK Fundusz Rynku Nieruc
Podpatrzone na: Arka BZ WBK Fundusz Rynku Nieruchomości 2 FIZ

Jak rozwój outsourcingu wpływa na rynek nieruchomości?

Nazwa outsourcing pochodzi od angielskiego outside-resource-using i oznacza korzystanie z zasobów zewnętrznych. Obecnie określany jest jako strategia zarządzania, polegająca na oddelegowaniu innemu przedsiębiorstwu zadań nie związanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy, dzięki czemu może ona skoncentrować swoje zasoby i środki finansowe na obszarach stanowiących podstawę jej działań.
Plac budowy
Przygotowane przez: Times Square Public Relations
Podpatrzone na: Times Square Public Relations

Inwestycje na rynku nieruchomości

Location, location, location – taka domena biznesowa przyświeca inwestorom w Londynie, ale nie tylko. W zasadzie każdy inwestując na rynku nieruchomości na całym świecie zdaje sobie sprawę z faktu, iż to właśnie lokalizacja odgrywa znaczącą rolę w powodzeniu danego zakupu. Powodzenie oznacza zysk, który zdołamy wygenerować na przestrzeni ok. 10 lat.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.