Płytki
puste mieszkanie
Przygotowane przez: Alper Çuğun
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remontujemy mieszkanie – o zakupie czego warto pamiętać?

Kupno mieszkania czy budowa domu wiąże się z koniecznością wykończenia wnętrz. Na rynku jest ogromny wybór materiałów , które przeznaczone są do wykończenia wnętrz, ale wybór wcale nie jest prosty. Wybranie elementów wyposażenia naszego mieszkania czy domu może zająć sporo czasu. Ale niczego nie warto wybierać pochopnie, wybór każdego elementu należy starannie przemyśleć.
Przygotowane przez: www.roben.com.pl

Bezbłędny wybór płytek podłogowych

Obecnie producenci polecają nam przeróżne płytki. Wybór jest duży począwszy od faktury kończąc na barwach i odcieniach płytek. Do niewielkich pomieszczeń należy dopasować płytki jasne, które optycznie je zwiększą. Do miejsc wąskich zalecane jest zastosowanie płytek podłużnych, które optycznie je wydłużą. Tymczasem, gdy nasze pomieszczenie jest obszerne możemy wykorzystać ciemniejsze płytki o przejrzystych wzorach. Dzięki temu możemy urządzić dane pomieszczenia tak jak chcieliśmy.
łazienka
Przygotowane przez: Magnus Hagdorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Mamy niezbyt dużą łazienkę i planujemy, jakiego rodzaju płytki będą tam najlepsze? Jest na to odpowiedź

Jakie płytki są najkorzystniejsze do małej łazienki? Jakie są najlepsze? Małe, duże, a może mozaika? Czy wybór typu płytek będzie miało wpływ na sposób ich układania? Co musimy o tym wiedzieć?
strop
Przygotowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jak zrobić remont niedrogo

Atrakcyjne wnętrza w naszym domu
łazienka
Przygotowane przez: Elsie Hui
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zmiana w Twoim mieszkaniu jest niezbędna. Sprawdź jak zadziała to na Twoje samopoczucie

Od czasu do czasu należałoby sobie zadać proste, a za jednym zamachem bardzo wieloaspektowe zapytanie: czy czujesz się przywiązany do miejsca swojego zamieszkania? Dla poniektórych to dochodzenie jest tak bzdurne, że nie warte odpowiedzi, dla innych ogromnie zasadne. Nie raz zastanawiali się bowiem, czy nie dokonać zmiany miejsca swojego zamieszkania, bo w obecnym czują się obco. Dla tych jednakże, co twierdzą, że nie ma lepszego miejsca do życia niż ich obecny dom, bardzo ważne jest uwydatnienie lokalnego patriotyzmu, a także pełne spojenie się z miejscem swojego zamieszkania.
Łazienka, kolekcja płytek ceramicznych Jasper
Przygotowane przez: Aparici
Podpatrzone na: Coram Poland

Sprawdzone płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne znakomicie nadają się do dużej liczby pomieszczeń w czterech kątach. Najlepiej rzecz jasna ułożyć je w łazience. Cechują się sporą wytrzymałością na wodę i niszczenie, zatem okażą się świetną nawierzchnią w łazience. Kupując płytki ceramiczne trzeba zwrócić szczególną uwagę na garść kluczowych elementów.
szklanka
Przygotowane przez: BodaNova
Podpatrzone na: BodaNova

Fotelik biurowy obrotowy oraz bureczko komputerowe narożne - a więć, w jaki sposób ułatwić samemu sobie robotę siedzącą

Masz pracę wewnątrz domu i masz siedzącą robotę przy komputerze? Twoje plecy i rączki coraz bardziej często się odzywają nawołując "ratuj mnie"? Zastanów się nad uproszczeniach dla samego siebie i zakup biurko narożne oraz wygodny fotel obrotowy, by nie obciążać siebie oraz zwiększyć swoją efektywność w pracy!
płytki ceramiczne na ścianie
Przygotowane przez: kakna's world
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czemu płytki ceramiczne są tak wspaniałe? Oto najistotniejsze przyczyny, czemu są one stale najlepsze

Płytki ceramiczne to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych materiałów do wykańczania kuchni i łazienek. W ostatnich latach zdobyły one tak dużą popularność, iż są też wykorzystywane w całym domu. Z powodu walorów estetycznych, niezwykle dobrych właściwości fizycznych i korzystnej ceny coraz większa ilość osób decyduje się użyć płytek ceramicznych w korytarzach, sypialniach i salonach.
kuchnia
Przygotowane przez: Ben Heinrich
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ozdób swą kuchnię z wykorzystaniem ładnych wzorów na dekorach, dzięki nim nabierze charakteru

Każdy z nas chce, by zajmowany lokal mieszkalny był wspaniale urządzony, wyposażony w najlepsze sprzęty oraz meble. Sporo uwagi poświęca się też wyborowi ozdób, bowiem to właśnie one decydują o indywidualnym charakterze wnętrza. Nieraz bywa tak, że jeden mały detal przemienia całe pomieszczenie i sprawia, że wygląda ono jeszcze piękniej. Kuchnia jako serce domu potrzebuje więcej zainteresowania przy urządzaniu oraz dekorowaniu.
płytki ceramiczne
Przygotowane przez: Acif
Podpatrzone na: Acif

Najlepsze płytki ścienne

Płytki ceramiczne rewelacyjnie nadają się do większości pokojów w czterech kątach. Najlepiej oczywiście położyć je w łazience. Odznaczają się dużą odpornością na wodę i ścieranie, więc stają się najlepszą podłogą w łazience. Nabywając płytki ceramiczne należy mieć baczenie na parę istotnych cech.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.