Panele
płot

Rodzaje ogrodzenia z różnym przeznaczeniem, które powinny sprawować.

Płoty różnią się, zależnie od przeznaczenia. Nasz prywatny teren lub dom, będziemy chcieli ogrodzić stylowym płotem albo panelami. Mniejsze znaczenie ma kształt w przypadku ogradzania obszaru przedsiębiorstwa lub innego miejsca ogólnego.
remont
Przygotowane przez: BromfordGroup
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gres szkliwiony i stelaż pod regipsy - budowa domu bez tabu

Najwcześniejsze wyobrażenia własnego domu rodzą się już latach wczesnego dzieciństwa, przeważnie wyrażane żalami kierowanymi do rodziców, które zazwyczaj brzmiały „jak już urosnę, to się wyprowadzę!”. Kilkuletnie dziecko nie bardzo rozumie, iż żeby wybudować budynek, trzeba na niego zapracować i zdobyć środki na utrzymanie czy eksploatacje. W dalszym ciągu jednak w dziecięcej fantazji rodzą się najwspanialsze koncepcje architektonicznych projektów domów, które zbudujemy jak już będziemy duzi.
Stylowe meble w salonie
Prepared by: Boa-Franc
Oryginal: http://www.flickr.com

W jaki sposób małym kosztem i efektownie odnowić dom?

Panele podłogowe są idealnym sposobem, aby w tani sposób odnowić swą podłogę. Dobrze dobrane panele wprowadzenie ciekawego klimatu do pomieszczeń, jak i ich wytrzymałości na wiele lat. Firma to firma, która w asortymencie ma dobrej jakości panele.
jadalnia
Przygotowane przez: Optiflame
Podpatrzone na: Optiflame

Sprawmy, aby posiadany przez nas dom nareszcie odmienił własne oblicze!

Polskie domy są zasadniczo zadbane, ponieważ Polacy potrafią odpowiednio zadbać o własne domostwo. No i bardzo dobrze. Jednak niestety nie można jednoznacznie rzec, że w każdym przypadku będziemy mieli okazję cieszyć się naprawdę pięknym domem. Bo wiadomo - nie chodzi akurat tutaj o nasze lenistwo. Zasadniczo realia są takie, iż budżet statystycznego Nowaka nie jest duży. A to powoduje, że często, iż nawet jeśli chcielibyśmy odmienić oblicze własnego domostwa, nie za bardzo wiemy w jaki sposób podchodzić do tego. No cóż, takie są polskie realia.
Aranżacja z drzwiami Malawi
Przygotowane przez: INVADO
Podpatrzone na: INVADO

W jaki sposób wybrać najlepsze listwy przypodłogowe?

W dzisiejszych czasach surowców, z jakich można wykonać podłogę jest bardzo dużo. Jednak bardzo ważne są również elementy, które oddziałują na wykończenie podłogi i nie tylko zapewniają bardzo dobry standard, lecz również zwiększają estetykę wykonanej podłogi.
Jak urządzić dom lub mieszkanie
Przygotowane przez: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Czas na remont naszego mieszkania

By nadać naszemu domowi nowy wygląd, nie musimy od razu zabierać się za całkowity remont. W zupełności wystarczy, jeżeli sięgniemy po kilka trików, które pomogą nam tanim kosztem bardzo zmienić jego aktualny wygląd.
Łazienka, szkło białe lakierowane
Przygotowane przez: Saint-Gobain Glass
Podpatrzone na: Saint-Gobain Glass

Szkło we wnętrzach - przykłady

Szkło to elegancja, a także ekstrawagancja. Daje mnóstwo możliwości w nowoczesnym domu, nie zależy od przestrzeni. Nie jest ograniczeniem i subtelnie wydziela. Drzwi, podłogi, ale też luksfery – jak wykorzystać szkło w domu?
Podłoga wykonana z drewna jest trwała i piękna
Przygotowane przez: Chapel Parket
Podpatrzone na: Chapel Parket

Podłoga z litego drewna a laminaty

Lite drewno to ciepły i naturalny materiał. Podłoga wykonana z tego surowca jest trwała, a przy tym niezwykle piękna. W porównaniu z nią, laminaty stanowią jedynie imitację prawdziwego drewna.
salon
Przygotowane przez: Classen
Podpatrzone na: RuckZuck

Kolekcja paneli podłogowych RuckZuck

Prostota stylu i doskonała jakość wykonania - cztery dębowe dekory tworzą nową, unikalną kolekcję paneli podłogowych RuckZuck. Jedna z największych europejskich sieci sprzedaży podłóg i drzwi oferuje kolekcję sygnowaną własną marką.
salon
Przygotowane przez: WITEX

Elegancka i wytrzymała podłoga

O charakterze mieszkania decyduje wiele elementów – odpowiednie oświetlenie, oryginalne dodatki i współgrająca kolorystyka. Modnie urządzone pomieszczenia potrzebują jednak solidnej podstawy. Elegancka i wytrzymała podłoga to bowiem fundament nowoczesnego wnętrza. Kolekcja laminowanych paneli podłogowych Grande firmy WITEX to sposób na niepowtarzalną aranżację.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.