Oświetlenie
Pokój nocą
Przygotowane przez: young shanahan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Lampy nocne – nowoczesnerozwiązanie, które umożliwia odprężenie się w łóżku

Wieczór jest porą dnia, która większości z nas kojarzy się dość dobrze. Mowa tutaj przede wszystkim o takich osobach, które lubią spać lub wypoczywać w łóżku. Obydwie czynności kojarzą się bowiem z relaksem, a więc stanem, w którym nigdzie się nie spieszymy, a także myślimy o bardziej pozytywnych zagadnieniach.
lampy
Przygotowane przez: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak osiągnąć w domu unikalny styl za pomocą lamp

Piękne oświetlenie potrafi dodać niemało czaru w każdym miejscu , jak również znacznie polepszyć wygodę. Nieraz także odgrywają ważne funkcje związane z architekturą wnętrz – w wystroju wysoce ważne znaczenie jest w stanie pełnić rodzaj i wielkość lampy, moc żarówek , a także barwa i design klosza. Wyjątkowo cenna jest również ilość i umieszczenie lamp – całkowicie odmienny rezultat będzie uzyskany przy instalacji wielu drobnych lampek, a jeszcze odmienny przy zamontowaniu jednego podstawowego, mocnego źródła światła.

Wymieniamy oświetlenie na świetlówki LED

Moda na nowe żarówki trwa. Możemy zmniejszyć ciągle swoje rachunki za energię i szukamy nowych możliwości. LED to stosunkowo najnowsza technologia, a zdobyła od razu popularność. Kilka lat temu zamieniliśmy zwykłe żarówki na energooszczędne, a już wkroczyło nowe, lepsze rozwiązanie. Obecnie telewizory kupujemy już w tej technologii. Faktycznie LED może oznaczać lepszy?
lampa wiszaca
Podpatrzone na: pixabay.com

Już w tej chwili zorientuj się, które lampy włoskie , a także lampy najazdowe uda Cię się kupić w sklepie internetowym

Zaopatrywanie wnętrz to najfajniejszy okres budowy domu jednorodzinnego. Po kilku miesiącach pracochłonnej pracy każdy marzy o tym, żeby finalnie móc wypocząć od zamętu, chaosu i harmidru. Tym samym już dzisiaj warto sprawdzić propozycję marketów dekoracyjnych i zorientować się w co należy inwestować.
Lampy - sklep
Przygotowane przez: burnbless
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kinkiety wewnętrzne mają szansę być ozdobą korytarza

Kinkiety wewnętrzne mogą być dobrane pod lampy sufitowe

Kinkiety wewnętrzne mają szansę być ozdobą korytarza

Od czasu do czasu jest tak, że nie chcemy w konkretnym miejscu zapalać wciąż najmocniejszego oświetlenia, gdyż mamy świadomość że może ono wtenczas przeszkadzać innym domownikom. Przez to poszukujemy kinkietów, które będą dobrane do lampy sufitowej, lecz które jednocześnie będą oferowały słabsze światło, tak aby nie przeszkadzać pozostałym.
fotel
Przygotowane przez: David Lin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie ledowskie jest efektywne i nie męczy wzroku tak, jak robiły to klasyczne żarówki

Żarówki ledowskie od jakiegoś czasu skutecznie wypierają klasyczne żarówki żarowe czy metalogenkowe. Najnowsze świetlówki są znacznie bardziej energooszczędne, a ich wydajność jest wyjątkowo duża.


Oświetlenie ledowskie jest efektywne i nie męczy wzroku tak, jak robiły to klasyczne żarówki

Jeśli chcemy zmienić w mieszkaniu lub w firmie tradycyjne oświetlenie na nowoczesne, to świetlówka LED może być doskonałym wyjściem.
oświetlenie LED
Przygotowane przez: David Mellis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED jest coraz bardziej popularne. Jakie są minusy i plus tego oświetlenia, jak prezentuje się sprawa z montażem?

Coraz z większą częstotliwością można usłyszeć o ciekawych rozwiązaniach, jak oświetlenie LED, lecz nie jesteśmy przekonani do końca, co ów pojęcie znaczy. Trzeba więc się zastanowić nad tą kwestią. Jest to źródło światła oparte na diodach elektroluminescencyjnych. Najistotniejsze źródło światła w lampach LED stanowi biała dioda elektroluminescencyjna. Składa się ona z 2 elementów: niebieskiej diody oraz luminforu. Niebieska dioda jest odpowiedzialna za emisję światła o długości fali około czterystu pięćdziesięciu nm. To światło pobudza do świecenia luminofor, jaki jest w obudowie diody. Co dalej?
Żarówka led
Przygotowane przez: osseous
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie oświetlenie najlepiej podkreśli walory lokalu? Interesujące efekty świetlne do domów jak również pomieszczeń firmowych

Innowacyjne sposoby oświetlenia są dzisiaj coraz bardziej pożądane zarówno w budynkach publicznych, jak też domach prywatnych. Doskonałej jakości oświetlenie potrafi spełniać zarówno rolę funkcjonalną, jak także dekoracyjną, a w związku z tym należy precyzyjnie zastanowić się nad doborem. Dużą popularnością mogą poszczycić się dziś nie tyko lampy tradycyjne, ale również różnorodne diody, które nadają wnętrzom bardzo ciekawy charakter.
Oświetlenie LED
Przygotowane przez: David Mellis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wymiana oświetlenia na nowoczesną technologię LED – dowiedz się, dlaczego warto jest to zrobić?

Modernizacja oświetlenia LED to teraz działanie niezmiernie powszechne w przemyśle, ponieważ ten typ oświetlenia związany jest z niejedną zaletą, z której warto jest skorzystać. Tym bardziej, że wskazane usługi mogą być szybko wykonywane przez fachowe i doświadczone firmy, które nie tylko trudnią się całościową wymianą oświetlenia, ale również gwarantują pomoc w zdobyciu dofinansowania z Unii Europejskiej, co zdecydowanie obniży indywidualne koszty niniejszej inwestycji. Z jakich racji zatem dobrze jest podjąć takie działania?
lampa
Przygotowane przez: asweetheart66
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gustowna lampa wisząca, a może tradycyjny kinkiet? Przekonaj się, jaka lampa przetestuje się w którym pomieszczeniu

Znaczna większość ludzi nie może doczekać się przewidywanego remontu w mieszkaniu, jednak w momencie jego poczęcia jedynym marzeniem jest to, aby wreszcie się on zakończył. Jeśli i my posiadamy taki problem to już teraz musimy zacząć oglądać meble, dekoracje , a także oświetlenie, jakie będziemy pragnęli zamieścić w swoim mieszkaniu. Wielu osobom zdaje się, że na to będzie jeszcze czas. Niemniej jednak remont może się skończyć wcześniej, niż Ci się zdawało.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.