Oświetlenie
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Przygotowane przez: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

Dom pełen światła

Tradycyjna lampa umieszczona w centrum sufitu odchodzi już do lamusa. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii oświetleniowych oraz nowym rozwiązaniom materiałowo - konstrukcyjnym projektanci zyskali możliwość budowania architektury wnętrza światłem. Dodatkowo, wykorzystując przyjazną środowisku technologię LED, mogą godzić naturalną, ludzką potrzebę przebywania w dobrze doświetlonych pomieszczeniach z ogólnoświatowym trendem oszczędzania energii, nie rezygnując z wyszukanych pomysłów aranżacyjnych.
Światło diodowe
Przygotowane przez: LARS
Podpatrzone na: LARS

Kreator nastroju domowej przestrzeni

Oświetlenie główne jest elementem niezbędnym w każdym pomieszczeniu, ale dopiero dyskretne, punktowe i rozproszone światło nadaje wnętrzu wyjątkowej atmosfery. Rolę kreatora nastroju domowej przestrzeni można powierzyć dziś technologii LED, która w ostatnim czasie zrewolucjonizowała rynek oświetleniowy.
Funkcjonalna i estetyczna lampa RS PRO LED S1 firmy Steinel
Przygotowane przez: Lange Łukaszuk
Podpatrzone na: Lange Łukaszuk

Inteligentne światło w Twoim domu

Rewolucyjna technologia LED jest coraz częściej wykorzystywana ze względu na wysoką energooszczędność, wydajność i długą żywotność praktycznie bez potrzeby konserwacji. Zastosowanie technologii LED w połączeniu z systemem automatycznego włączania światła w lampach Steinel RS PRO LED S1 firmy Steinel - nowości w ofercie Lange Łukaszuk - sprawia, że nasze wnętrza będą zawsze optymalnie oświetlone przy minimalnym zużyciu energii.
lampa wisząca
Przygotowane przez: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY

Projektowanie oświetlenia wnętrz

Od dawna wiadomo, iż istotny wpływ na samopoczucie człowieka ma estetyka pomieszczenia, w którym przebywa, a którą to między innymi kształtuje oświetlenie. Inaczej mówiąc istotne jest, by tak zaprojektować oświetlenie, abyśmy mieli poczucie, że nasz wzrok się nie przemęcza, a my sami odczuwamy komfort w pomieszczeniu, w którym przebywamy...
lampy
Przygotowane przez: Falko Piękne Światło Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Falko Piękne Światło Sp. z o.o.

Oświetlenie po włosku

Koncepcja klasycznego, kryształowego abażuru, w którym odpowiednio szlifowane elementy kryształowe odbijały i zwielokrotniały światło świec, dając wrażenie większej jasności kandelabru, ciągle znajduje miłośników wśród projektantów i użytkowników nowoczesnych lamp...
diody LED
Przygotowane przez: OSRAM

Energooszczędne moduły LED

Efektownie i twórczo oświetlone budynki czy dekoracyjne podkreślanie wnęk, ścian, mebli oraz schodów to tylko niektóre możliwości diod elektroluminescencyjnych, czyli modułów LED. "Światła przyszłości" – jak się je określa – to technologia, która już wkrótce całkowicie zrewolucjonizuje rynek oświetlenia. Przekonajmy się sami jakie właściwości i możliwości wynikają z zastosowania tych produktów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.