Lampy
kryształowy żyrandol
Przygotowane przez: Susanne Nilsson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak odpowiedni dobór oświetlenia może wpływać na zwykłe życie w czterech ścianach.

Odpowiednie oświetlenie wnętrza mieszkania czy domu ma duże znaczenie przy normalnym, codziennym życiu. Wiele osób niewiele zwraca uwagę na to, jakiego rodzaju ma w mieszkaniu lampy, nie wspominając już o czymś takim, jak projektowanie oświetlenia. Po prostu wybierają oni lampy, jakie im się zwyczajnie podobają i wieszają je w miejscu, gdzie wydaje im się że będzie najlepiej.
Lampy podłogowe
Przygotowane przez: Carodean Road Designs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak za małe pieniądze kupić oświetlenie do domowych wnętrz, żeby mogły one prezentować się pięknie i stylowo

W naszym domu spędzamy bardzo dużo czasu, zatem życzymy sobie, żeby jego wnętrze było stylowo urządzone. Zazwyczaj wkładamy wiele wysiłku, by pomieszczenia były nie tylko przytulne oraz posprzątane, lecz by na sofach czy pufach wygodnie się siedziało - w końcu do mieszkania przychodzimy po całym dniu pracy, zatem tutaj odprężamy się i spędzamy czas z rodziną.
regał
Przygotowane przez: Erich Ferdinand
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Modernizacja oświetlenia led polecana będzie w biurach

Musimy szanować energię

Gdy podejmujemy zachowania, które będą posiadały za zadanie zmniejszyć wysokość naszego rachunku za prąd, to warto mieć świadomość, że w ten sposób także ochronimy swoje środowisko.
ogród
Przygotowane przez: www.elswar.pl
Podpatrzone na: www.elswar.pl

W dzisiejszym aranżowaniu, światło nadaje wnętrzu kształt

O źródłach światła trzeba myśleć jak o klejnotach. We wnętrzach, oswietlenie nowoczesne prowadzi wzrok na kluczowe miejsca, nadaje stylowości i niekiedy, choć prawie niewidzialne, jest potrzebne. Dlaczego jest tak niezbędne? Ponieważ nie ma dla nich celów nieosiągalnych.
lampa
Przygotowane przez: N@ncy N@nce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobrać odpowiednie oświetlenie do poszczególnych wnętrz?

Rozwój nowoczesnych technik oświetleniowych stworzyły niesamowite opcje konstruowania architektury wnętrza za pomocą światła. Tradycyjny punkt oświetlenia w środkowej części sufitu, powoli odchodzi do lamusa.
Pokój dziecięcy
Przygotowane przez: jheffry swid
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy zaznaczymy już jak powinna prezentować się aranżacja pokoju dla dziecka?

Pragniemy żeby wszystko okazało się idealne
Każdy uwielbia żyć w przytulnym otoczeniu, które spowoduje, że nawet najcięższy dzień nie będzie tak strasznym przeżyciem, gdy powrócimy już do swoich czterech ścian. Przez to tak wiele wagi przykładamy na to, żeby poszukać właściwe meble, wybrać odpowiednie barwy ścian, a także dobrać przeróżne drobiazgi, które posiadają duży wpływ na styl jaki panuje w konkretnym pokoju.
suszarka
Podpatrzone na: pixabay.com

Elektryczne suszarki do rąk i lampy owadobójcze w wyposażeniu toalet publicznych - sprawdź na ten temat więcej

Suszarka do rąk to niezbędne wyposażenie w toaletach publicznych. Dzięki suszarce wolno prędko wysuszyć ręce, bez niezbędności wycierania ich w ręczniki papierowe. Dzisiaj osiągalne są suszarki do rąk w rozlicznych typach i modelach, które odróżniają się pojedynczymi parametrami.
Fototapety ze zwierzętami, łazienka
Przygotowane przez: art.widi.pl
Podpatrzone na: http://art.widi.pl

Jak ciekawe urządzić łazienkę?

Współczesna łazienka to nie wyłącznie funkcje dotyczące higieny, powinna mieć też odpowiednią aurę. Zadbajmy, o to aby była niestereotypowa, przedstawiała nasz styl. Jak stworzyć taką przestrzeń w łazience?
Kolorowe światła LED
Przygotowane przez: Yasna Communications
Podpatrzone na: Yasna Communications

Światło LED w biurze to stylowy blask wprost z sufitu

Oświetlenie sufitowe służy nie tylko oświetlaniu pomieszczenia. Lampy są również bardzo dobrym sposobem na podkreślenie swego stylu, również w biurze, począwszy od reflektorów punktowych, poprzez plafony, aż po lampy wiszące. Współcześnie markety posiadają w ofercie duży asortyment lamp, spośród których dopasujesz tą, która odpowiada twojemu smakowi oraz potrzebom, a oprócz tego doskonale dopasuje się do powierzchni, którą dysponujesz.
żarówki
Przygotowane przez: tacoekkel

Czym różni się oświetlenie ledowe od tradycyjnego

Oświetlenie energooszczędne jest już standardem, ale mało wiemy jeszcze o ledowych żarówkach. Warto wydawać dużo na nowoczesne oświetlenie? Ostatnio na rynku dostępne są żarówki LED i jeszcze są autentycznym hitem. Cena jednak jest zdecydowanie wyższa niż normalnych świetlówek, dlatego z lękiem podchodzimy do zakupu. To jednak prawda, że świetlówki LED mogą zmniejszyć zużycie prądu mniej więcej o 90%.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.