Żarówki
Fototapeta z motywem lasu
Przygotowane przez: Demural
Podpatrzone na: http://demural.pl

Urządzanie własnego mieszkania wymaga sporo cierpliwości oraz zaangażowania.

Dla jednych ludzi taki moment w egzystowaniu jest prawdziwym próbą sił, a nawet kłopotem, a dla innych szansą na nowe, lepsze zmiany. Dobrze jest kierować się w takiej kwestii optymistycznym spojrzeniem, dlatego że to co mogło być dla nas kłopotem, w praktyce może stać się ciekawym hobby.
obraz
Przygotowane przez: Walter Schärer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju żarówki do domu wybrać?

Jeszcze do niedawna klasyczne żarówki odkryte przez Edisona oświetlały pomieszczenie w każdym mieszkaniu. W tym momencie zastępują je bardziej energooszczędne świetlówki. Wybór nie jest bezproblemowy, natomiast opisy na nalepkach mogą wpędzić laika w konsternację.
żarówki
Przygotowane przez: tacoekkel

Czym różni się oświetlenie ledowe od tradycyjnego

Oświetlenie energooszczędne stało się raczej codziennością, jednak mało wiemy jeszcze o żarówkach LED. Czy faktycznie warto wydać więcej na tego typu oświetlenie? Niedawno na rynku można kupić żarówki LED i na razie są rzeczywistym hitem. Ich cena jednak jest zdecydowanie wyższa od znanych nam żarówek, więc nieufnie traktujemy zakupy. Nie da się jednak ukryć, że świetlówki LED mogą obniżyć zużycie energii nawet o 90%.
kolorowe ledy
Przygotowane przez: sundyme
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie typy oświetlenia opłaca się teraz wybrać do własnego sklepów

Oświetlenie konkretnego sklepiku to rzecz bardzo ważna, która obecnie niestety okazuje się zwykle zaniedbywana. Najlepiej jest w każdej sytuacji zadbać o to, żeby w sklepie panowało przyjemne oświetlenie. Podejmowanie dużej liczby ważnych wyborów co do nabycia żarówek czy lamp nieraz bywa tu jednak mordęgą.
oświetlenie LED
Przygotowane przez: Peter Corbett
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy wiemy co przedstawia nam producent oświetlenia led?

Czy wiemy które oświetlenie musimy wykorzystać?

Czy wiemy co przedstawia nam producent oświetlenia led?

Jeśli zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego oświetlenia do pokoi, to należy się namyślić na czym rzeczywiście nam zależy. Czy pragniemy mieć mocne światło, zmniejszyć opłaty, a może chcemy posiadać pewność, że nie będziemy zmuszeni co jakiś czas wymieniać żarówek?
oświetlenie domu

Jeżeli w tym momencie jesteś odpowiedzialny za montaż oświetlenia w nowym domu. bądź wymagasz funkcjonalnych lamp do biura, czy osobistego podwórza – zapoznaj się z szeroką ofertą lamp.

Rynek oświetleniowy zdobywa własne apogeum – zjawia się sporo udogodnień. Elektrycy oraz persony odpowiadające za montaż i unowocześnianie lamp – kontrolują i sprawdzają, a równocześnie upowszechniają nowe metody rozjaśniania, projektują urządzenia sterujące dla jeszcze lepszej dogodności i komfortu klienta.
środowisko to dobro każdego z nas
Przygotowane przez: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Metoda na ochronę środowiska w mieście oraz w biznesie

Ochrona przyrody to trudny, wieloraki proces. Składa się na niego wiele przedsięwzięć, prawie w każdej dziedzinie naszego życia. Powszechnie utożsamia się to pojęcie z troską o zagrożone gatunki zwierząt oraz roślin czy ochroną amazońskich lasów deszczowych. Na terytorium starego kontynentu też staramy się dbać o równowagę biologiczną, a dokładniej - o jej przywrócenie. Przykładem może tu być ochrona Rysi, niegdyś bardzo rozpowszechnionego gatunku zwierząt, dziś prawie na granicy wymarcia (w naszej ojczyźnie szacuje się ich liczbę na paręset egzemplarzy).
żarówki
Przygotowane przez: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego należy używać oświetlenie LED - zalety diod LED

Oświetlenie LED są coraz bardziej popularne. Nie jest to zaskakujące, gdyż mają dużo zalet, dzięki którym, pomimo wyższej ceny, klienci często sięgają właśnie po nie. Przede wszystkim należy wiedzieć, że choć cena diod LED jest wyższa, niż tradycyjnej żarówki, wydajność jest zdecydowanie dłuższa. Dioda LED może służyć nawet to 5 lat, co jest naprawdę długim okresem. W dodatku są energooszczędne, dlatego też wygenerujemy mniejsze koszty za energię elektryczną.
lampa
Przygotowane przez: Technolux
Podpatrzone na: Technolux

Sufity z ledami – kapitalny pomysł na atrakcyjnie wyglądające oświetlenie

Zastanawiasz się nad oryginalnym oświetleniem do swojego domu? Postaw na sufity z ledami. Nie tylko robią wrażenie, lecz również dają przyjemne dla oczu światło, tworząc w każdym salonie czy sypialni klimat, jakiego oczekiwałeś. Sufity z wykorzystaniem oświetlenia ledowego stają się teraz coraz częściej wybierane, ponieważ oświetlenie led ma niejeden atut.
zatłoczone open office

Najnowsza technologia oświetlenia LED bardzo wyprzedza tradycyjne metody oświetlenia. Sprawdź dlaczego tak jest

Od kiedy powstała nowoczesna technika podświetlania ekranów telewizorów – którą zwiemy LED, zmieniło się naprawdę wiele. Powszechnie zaczęła ona być stosowana w wielu dostępnych na rynku telewizorów. To przyczyniło się do tego, iż telewizory te stały się bardzo popularne, a z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić dzisiejsze czasy bez płaskiego telewizora. Dzięki technologii LED stało się to realne, telewizory zaś stały się smukłe, pobierają także coraz mniej energii elektrycznej.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.