Żarówki
Fototapeta z motywem lasu
Przygotowane przez: Demural
Podpatrzone na: http://demural.pl

Urządzanie własnego mieszkania wymaga sporo cierpliwości oraz zaangażowania.

Dla jednych ludzi taki etap w egzystowaniu jest nie lada próbą sił, a nawet problemem, a dla pozostałych możliwością na ciekawe, lepsze zmiany. Dobrze jest sugerować się w takiej sytuacji optymistycznym podejściem, dlatego że to co mogło być dla nas utrapieniem, w rzeczywistości może stać się ciekawym konikiem.
obraz
Przygotowane przez: Walter Schärer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju żarówki do domu wybrać?

Jeszcze do niedawna klasyczne żarówki odkryte przez Edisona oświetlały pomieszczenie w każdym mieszkaniu. W tym momencie zastępują je bardziej energooszczędne świetlówki. Wybór nie jest bezproblemowy, natomiast opisy na nalepkach mogą wpędzić laika w konsternację.
żarówki
Przygotowane przez: tacoekkel

Czym różni się oświetlenie ledowe od tradycyjnego

Oświetlenie energooszczędne jest już standardem, ale mało wiemy jeszcze o ledowych żarówkach. Warto wydawać dużo na nowoczesne oświetlenie? Ostatnio na rynku dostępne są żarówki LED i jeszcze są autentycznym hitem. Cena jednak jest zdecydowanie wyższa niż normalnych świetlówek, dlatego z lękiem podchodzimy do zakupu. To jednak prawda, że świetlówki LED mogą zmniejszyć zużycie prądu mniej więcej o 90%.
kolorowe ledy
Przygotowane przez: sundyme
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie typy oświetlenia opłaca się teraz wybrać do własnego sklepów

Oświetlenie danego sklepu to kwestia bardzo ważna, jaka teraz niestety bywa w większości wypadków zaniedbywana. Najlepiej jest w każdym przypadku zatroszczyć się o to, aby w sklepie panowało przyjemne oświetlenie. Podejmowanie dużej liczby ważnych wyborów co do nabycia żarówek lub lamp w większości wypadków bywa tu jednak mordęgą.
oświetlenie LED
Przygotowane przez: Peter Corbett
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy wiemy co przedstawia nam producent oświetlenia led?

Czy wiemy które oświetlenie musimy wykorzystać?

Czy wiemy co przedstawia nam producent oświetlenia led?

Jeśli zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego oświetlenia do pokoi, to należy się namyślić na czym rzeczywiście nam zależy. Czy pragniemy mieć mocne światło, zmniejszyć opłaty, a może chcemy posiadać pewność, że nie będziemy zmuszeni co jakiś czas wymieniać żarówek?
oświetlenie domu

Jeżeli w tym momencie jesteś odpowiedzialny za montaż oświetlenia w nowym domu. bądź wymagasz funkcjonalnych lamp do biura, czy osobistego podwórza – zapoznaj się z szeroką ofertą lamp.

Rynek oświetleniowy zdobywa własne apogeum – zjawia się sporo udogodnień. Elektrycy oraz persony odpowiadające za montaż i unowocześnianie lamp – kontrolują i sprawdzają, a równocześnie upowszechniają nowe metody rozjaśniania, projektują urządzenia sterujące dla jeszcze lepszej dogodności i komfortu klienta.
środowisko to dobro każdego z nas
Przygotowane przez: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Metoda na ochronę środowiska w mieście oraz w biznesie

Ochrona przyrody to trudny, wieloraki proces. Składa się na niego wiele przedsięwzięć, prawie w każdej dziedzinie naszego życia. Powszechnie utożsamia się to pojęcie z troską o zagrożone gatunki zwierząt oraz roślin czy ochroną amazońskich lasów deszczowych. Na terytorium starego kontynentu też staramy się dbać o równowagę biologiczną, a dokładniej - o jej przywrócenie. Przykładem może tu być ochrona Rysi, niegdyś bardzo rozpowszechnionego gatunku zwierząt, dziś prawie na granicy wymarcia (w naszej ojczyźnie szacuje się ich liczbę na paręset egzemplarzy).
żarówki
Przygotowane przez: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego należy używać oświetlenie LED - zalety diod LED

Oświetlenie LED są coraz bardziej powszechne. Nie jest to dziwne, gdyż posiadają dużo zalet, dzięki którym, mimo wyższej ceny, klienci częściej sięgają właśnie po nie. Po pierwsze warto wiedzieć, że chociaż cena diod LED jest wyższa, niż tradycyjnej żarówki, wydajność jest zdecydowanie dłuższa. Lampa LED może działać nawet to 5 lat, co jest naprawdę długim okresem. W dodatku są energooszczędne, w związku z czym wygenerujemy mniejsze koszty za energię elektryczną.
lampa
Przygotowane przez: Technolux
Podpatrzone na: Technolux

Sufity z ledami – kapitalny pomysł na atrakcyjnie wyglądające oświetlenie

Zastanawiasz się nad oryginalnym oświetleniem do swojego domu? Postaw na sufity z ledami. Nie tylko robią wrażenie, lecz również dają przyjemne dla oczu światło, tworząc w każdym salonie czy sypialni klimat, jakiego oczekiwałeś. Sufity z wykorzystaniem oświetlenia ledowego stają się teraz coraz częściej wybierane, ponieważ oświetlenie led ma niejeden atut.
zatłoczone open office

Najnowsza technologia oświetlenia LED bardzo wyprzedza tradycyjne metody oświetlenia. Sprawdź dlaczego tak jest

Od kiedy powstała nowa technika podświetlania ekranów telewizorów – którą zwiemy LED, zmieniło się faktycznie wiele. Masowo zaczęła ona być stosowana w wielu dostępnych na rynku telewizorów. To spowodowało, iż telewizory te stały się niezwykle popularne, a z innej strony trudno sobie wyobrazić nowoczesność bez płaskiego telewizora. Dzięki technologii LED stało się to możliwe, telewizory zaś stały się smukłe, pobierają także coraz mniejsze ilości energii elektrycznej.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.