Deski
Pusty pokój z parkietem
Przygotowane przez: zoetnet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

5 argumentów, dlaczego parkiet z drewna to właściwy wybór

Każdy, kto urządzał nowy dom, musiał zmierzyć się z wyborem posadzki. Zanim wybierzemy się na zakupy,warto zasięgnąć języka na ten temat. Oczywiście wiele zależy od tego, ile pieniędzy mamy do dyspozycji. Weźmy jednak pod uwagę, że podłoga w mieszkaniu, to inwestycja na wiele lat, dlatego lepiej nie skąpić funduszy na ten cel.
Parkiet drewniany
Przygotowane przez: Gabriele Diwald
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podłoga na długi czas czyli dobieramy trwale materiały wykończeniowe

Jeszcze całkiem niedawno na podłodze znajdowała się odpowiednia wykładzina, która naśladowała deski, lub płytki. Wszyscy posiadali to samo oraz właściwie wszystkie mieszkania wyglądały podobnie. Teraz wybór odnośnie urządzenia podłogi jest tak spory, iż warto spokojnie przemyśleć, co może się najwspanialej spisać w naszym domu, co będzie pasowało do danego pokoju i jeszcze również należy zobaczyć, jak to wszystko odróżnia się między sobą kwotowo.
podłoga z paneli
Przygotowane przez: Juhan Sonin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybór solidnych paneli na podłogę

W czasie przygotowań do remontu powinno się wcześniej wszystko dobrze zaplanować. Materiałów wykończeniowych w sprzedaży jest bardzo duża ilość, i teoretycznie można kupić wszystko, co się chce. Lecz w praktyce bywa z tym różnie, szczególnie gdy mieszka się w niewielkiej miejscowości, w której nie ma większego marketu budowlanego. Z tego też powodu podczas urządzania mieszkania warto wykorzystać internet. Propozycja internetowych sklepów z materiałami wykończeniowymi jest systematycznie rozszerzana, a łatwość wyszukiwania sprawia, że w ciągu jednego popołudnia można przejrzeć dużą liczbę asortymentów.
Podłogi i drzwi Discovery
Przygotowane przez: Classen
Podpatrzone na: Classen

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą odporność i prezencję podłogi

Deska jesionowa, zalicza się do najtwardszy i najbardziej wyrazistych, gdyż słoje przejawiające się na tym drewnie, są stosunkowo duże i to nadaje im wyjątkowej prezencji. Obecnie znacznie częściej stosuje się taki typ drewna do wykonywania parkietów, gdyż jest ono zaskakująco odporne na różne czynniki zewnętrzne, jak także dzięki swej twardości nie ulega jakimkolwiek deformacjom, które mogą doprowadzić do pęknięcia wybranych klepek parkietu. Parkiet wykonany z jesionu, jest zaliczany do najsolidniejszych, jednak cena nie różni się od innych typów parkietu, co z pewnością jest sporym atutem.
Style Line Boutique Collection Dab Cream
Przygotowane przez: Baltic Wood
Podpatrzone na: Baltic Wood

Klepka na podłodze – awangarda okiełznana

Codziennie się zmieniasz, rozwijasz, odkrywasz nieznane miejsca. Lubisz eksperymentować i stawiać na nowe rozwiązania. Z drugiej strony – ufasz rzeczom klasycznym i sprawdzonym. Chcesz, aby wnętrze domu odzwierciedlało Twój styl? Wybierz ponadczasową podłogę drewnianą w nowoczesnym wzorze klepki trójrzędowej!
salon
Przygotowane przez: Witex
Podpatrzone na: Witex

Panele podłogowe z naturalnego drewna

Naturalne drewno, podobnie jak wino, z wiekiem staje się bardziej szlachetne i wytworne. To budulec, który mimo upływu czasu zachwyca usłojeniem, strukturą i barwą, będąc przy tym trwałym i wytrzymałym materiałem.
podłogi drewniane
Przygotowane przez: RuckZuck
Podpatrzone na: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_merbau_unica_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Dębowe podłogi na lata

Dwa nowe wzory podłóg drewnianych Royal Floor są już dostępne w salonach RuckZuck na terenie całej Polski. Dąb Country i Merbau Unica z kolekcji Platinium to niepowtarzalne podłogi w naturalnych, brązowych odcieniach, które ożywią każde wnętrze.
Jesionowa podłoga
Przygotowane przez: BARLINEK S.A.
Podpatrzone na: www.podłogi.info

Urok jesionowej podłogi

Jesion to gatunek drzewa występujący w Europie i Azji. Jest jednym z najbardziej długowiecznych drzew na naszej planecie i potrafi dożyć nawet kilkuset lat. Drewno z jesionu jest bardzo twarde, trwałe i wytrzymałe, dlatego też jesionowe podłogi lepiej znoszą użytkowanie od powszechnie stosowanych posadzek bukowych czy dębowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.