Deski
Pusty pokój z parkietem
Przygotowane przez: zoetnet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

5 argumentów, dlaczego parkiet z drewna to właściwy wybór

Każdy, kto urządzał nowy dom, musiał zmierzyć się z wyborem podłogi. Zanim wybierzemy się na zakupy,warto zorientować się, jaki rodzaj posadzki najlepiej wybrać. Oczywiście wiele zależy od tego, jaki mamy budżet. Weźmy jednak pod uwagę, że podłoga w mieszkaniu, to inwestycja na wieloletnia, stąd też lepiej nie skąpić funduszy na ten cel.
Parkiet drewniany
Przygotowane przez: Gabriele Diwald
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podłoga na długi czas czyli dobieramy trwale materiały wykończeniowe

Jeszcze całkiem niedawno na podłodze mieściła się specjalna wykładzina, która imitowała deski, albo płytki. Wszyscy posiadali to samo oraz praktycznie wszystkie mieszkania prezentowały się tak samo. Teraz wybór odnośnie urządzenia podłogi jest tak spory, iż warto spokojnie przeanalizować, co może się najwspanialej sprawdzić w naszym przypadku, co będzie pasowało do danego pokoju oraz jeszcze również trzeba zobaczyć, jak to wszystko różni się między sobą kwotowo.
podłoga z paneli
Przygotowane przez: Juhan Sonin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybór solidnych paneli na podłogę

Podczas przygotowań do prac remontowych warto wcześniej wszystko dobrze zaplanować. Wykończeniowych materiałów w sklepach jest duży wybór, i teoretycznie kupić można wszystko, czego się potrzebuje. Lecz w praktyce bywa z tym różnie, szczególnie jeśli mieszka się w niewielkiej miejscowości, w której nie ma dużego marketu budowlanego. Z tego też powodu podczas urządzania mieszkania warto wspomóc się internetem. Oferta internetowych sklepów z wykończeniowymi materiałami jest systematycznie powiększana, a łatwość wyszukiwania sprawia, że w ciągu jednego popołudnia można przeglądnąć znaczną liczbę asortymentów.
Podłogi i drzwi Discovery
Przygotowane przez: Classen
Podpatrzone na: Classen

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą odporność i prezencję podłogi

Deska jesionowa, zalicza się do najtwardszy i najbardziej wyrazistych, ponieważ słoje znajdujące się na tym drewnie, są stosunkowo duże i to dodaje im wyjątkowej estetyki. Aktualnie znacznie częściej preferuje się taki rodzaj drewna do wykonywania parkietów, ponieważ jest ono bardzo odporne na różne oddziaływania zewnętrzne, jak również poprzez swą twardość nie ulega jakimkolwiek deformacjom, jakie mogą prowadzić do uszkodzenia wybranych klepek parkietu. Parkiet wyprodukowany z jesionu, jest zaliczany do najsolidniejszych, ale cena nie różni się od innych rodzajów parkietu, co z pewnością jest sporym atutem.
Style Line Boutique Collection Dab Cream
Przygotowane przez: Baltic Wood
Podpatrzone na: Baltic Wood

Klepka na podłodze – awangarda okiełznana

Codziennie się zmieniasz, rozwijasz, odkrywasz nieznane miejsca. Lubisz eksperymentować i stawiać na nowe rozwiązania. Z drugiej strony – ufasz rzeczom klasycznym i sprawdzonym. Chcesz, aby wnętrze domu odzwierciedlało Twój styl? Wybierz ponadczasową podłogę drewnianą w nowoczesnym wzorze klepki trójrzędowej!
salon
Przygotowane przez: Witex
Podpatrzone na: Witex

Panele podłogowe z naturalnego drewna

Naturalne drewno, podobnie jak wino, z wiekiem staje się bardziej szlachetne i wytworne. To budulec, który mimo upływu czasu zachwyca usłojeniem, strukturą i barwą, będąc przy tym trwałym i wytrzymałym materiałem.
podłogi drewniane
Przygotowane przez: RuckZuck
Podpatrzone na: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_merbau_unica_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Dębowe podłogi na lata

Dwa nowe wzory podłóg drewnianych Royal Floor są już dostępne w salonach RuckZuck na terenie całej Polski. Dąb Country i Merbau Unica z kolekcji Platinium to niepowtarzalne podłogi w naturalnych, brązowych odcieniach, które ożywią każde wnętrze.
Jesionowa podłoga
Przygotowane przez: BARLINEK S.A.
Podpatrzone na: www.podłogi.info

Urok jesionowej podłogi

Jesion to gatunek drzewa występujący w Europie i Azji. Jest jednym z najbardziej długowiecznych drzew na naszej planecie i potrafi dożyć nawet kilkuset lat. Drewno z jesionu jest bardzo twarde, trwałe i wytrzymałe, dlatego też jesionowe podłogi lepiej znoszą użytkowanie od powszechnie stosowanych posadzek bukowych czy dębowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.