Projekt
dom
Przygotowane przez: Portal Jak-Budowac.pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oferta projektów domów – jakie trendy można dzisiaj zauważyć na rynku i czemu są tak popularne?

Każda osoba, jaka decyduje się na budowę swojego domu, chce by wyglądał on naprawdę atrakcyjnie. Nie należy się temu dziwić, w końcu to inwestycja na całe życie, która czasami ”pożera” całość oszczędności, jakie zgromadzili przyszli mieszkańcy nieruchomości. Priorytetowe znaczenie ma oczywiście wybranie stosownego projektu. Jakie trendy można zaobserwować obecnie na rynku? Jakie projekty cieszą się największym zainteresowaniem inwestorów?
komoda drewniania w pokoju
Przygotowane przez: BobMacInnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Meble wykonywane na zamówienie czy zakup zestawu w salonie meblowym - wady i zalety obu rozwiązań.

Meble zakupić obecnie można w wielu przeróżnych miejscach. Na naszym rynku funkcjonuje paru dużych producentów mebli, którzy mają salony rozsiane w większości miast, a oprócz tego kilka tysięcy małych, niezależnych stolarni, produkujących zestawy mebli na indywidualne zamówienie klienta.
Meble na wymiar
Przygotowane przez: Karen Highland
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Meble na wymiar to opcja dla każdego właściciela małego, ale także dużego domu.

Zakup czterech kątów, lub domu jest związany z jego meblowaniem. Jednak nie każda firma wytwarzająca meble potrafi zaradzić naszym oczekiwaniom, czy to pod względem dobrego smaku, modelu, czy gabarytów. Problem jest również wtedy, kiedy pożądamy czegoś unikatowego, jedynego w swoim rodzaju i z charakterem. Jeżeli pragniemy dostać tą kroplę indywidualizmu, to najłatwiejszym rozwiązaniem są meble na wymiar.
Wanna


Słowo wieszak łączy nam się za zwyczaj z czymś pospolitym, czy to jednakże prawda?

Przez całe lata minionej epoki, określenie wieszak kojarzyło się z czymś zwykłym i praktycznym. Błąd.
rury z żeliwa sferoidalnego
Przygotowane przez: Michael Coghlan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zamontuj sieć kanalizacji w swoim domu

W dzisiejszych czasach, obywatele Polski coraz częściej decydują się na budowę swojego domu. Bowiem kraj rozwija się coraz bardziej, dzięki temu jego mieszkańcy się bogacą.
budowa
Przygotowane przez: pnwra
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak wybrać godną zaufania firmę budowlaną?

W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o ochronie środowiska oraz oszczędzaniu energii, a odzwierciedlenie tego trendu spostrzec można w także w innych dziedzinach, do których możemy zaliczyć architekturę. Z każdym rokiem przybywa osób decydujących się na tak zwane budownictwo „zielonych domów”, które kładzie nacisk na oryginalną konstrukcję, której główną intencją ograniczenie ubytku ciepła, często pozyskanie energii z alternatywnych źródeł, a w rezultacie obniżenie kosztów utrzymania domu.
landszaft - mieszkanie
Przygotowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy fototapety pasują do każdego wnętrza? Czy można zrobić fototapetę na wymiar ze zdjęcia?

Aranżacja wnętrza bywa jednym z najbardziej przyjemnych czynności, zwłaszcza dla Pań. Każda gospodyni posiada bowiem jakiś plan i chciałaby, by przestrzeń, jaka znajduje się w okół była dokładnie taka , którą by chciała.
kuchnia-meble
Przygotowane przez: Giles Williams
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Meble z gazetek promocyjnych. Jak dać sobie radę z zapotrzebowaniem na wyszukany rozmiar mebli? Najlepsze podpowiedzi

Kuchnia, to bez wątpienia najistotniejsze pomieszczenie w każdym mieszkaniu, w którym gromadzi się życie familijne. Łączy się z ciepłem, wonią, przychylną atmosferą. Kuchnia, to pomieszczenie magiczne, w którym nieraz prowadzone są ważne rozmowy familijne. Projektując gniazdko, myślimy jak wyekwipować kuchnię, zwyczajowo czy nowocześnie, w wielu kolorach czy raczej w kolorach pastelowych. Sporadycznie jednak rozmyślamy o tym, jak ją zorganizować, jak skonfigurować szafki i urządzenia, żeby przygotowywanie potraw było wygodne i pewne.
dom z garażem
Przygotowane przez: Tony Cairns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

O czym pamiętać trzeba podczas projektowania i budowy garażu, na co zwracać uwagę przy projekcie.

Dobrze wykonany garaż będzie służył przez długie lata, dlatego też należy chwilę chwil poświęcić na jego właściwy wybór. Przede wszystkim garaże służą w charakterze miejsc parkingowych, lecz również jako miejsca na przechowywanie narzędzi i sprzętów, czy jako warsztaty. Dlatego też należy ich budowę dokładnie przemyśleć i określić wszystkie potrzeby. Znacznie prościej będzie na etapie budowy wszystkiego zaprojektować wszystko tak jak się będzie chciało, niż za kilka lat robić małą rewolucję i wymyślić sobie jakąś rozbudowę.
konsument
Przygotowane przez: adam79
Podpatrzone na: www.flickr.com

Który rodzaj kabiny prysznicowej jest idealny do pomieszczeń, które nie są zabezpieczone od wilgoci?

Osoby, które zamierzają przeprowadzić remont łazienki w starym mieszkaniu, muszą sprawdzić, czy mury były odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Jeżeli nie, a mimo tego łazienka i tak będzie remontowana, to należałoby rozpatrzyć zakup szczególnej kabiny prysznicowej.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.