Wnętrza

Urządzamy nasze mieszkanie

Zakup własnego mieszkania to w naszych czasach olbrzymi luksus, na jaki nie każdy jest wstanie sobie pozwolić. Bieżąca sytuacja na rynku pracy nie jest zbyt optymistyczna. Dużo młodych rodaków ma problemy ze znalezieniem stałego zatrudnienia. Regularne zarobki to rzecz niezbędna do wzięcia pożyczki. A nawet jeżeli nas stać, to instytucje bankowe nie udzielają już tak chętnie pożyczek, jak to było jeszcze pewien czas temu. W związku z tym, zdobycie swoich czterech kątów czasami graniczy z cudem. Ale kiedy uda nam się ta trudna sztuka i będziemy wśród szczęśliwców, to zacieramy ręce z uciechy. Nareszcie mamy własny kąt, naszą prywatną przestrzeń życiową. Miejsce, gdzie możemy uwić rodzinne gniazdo.
lampa wisząca
Podpatrzone na: pixabay.com

Oświetlenie lustra łazienkowego – nowe trendy w aranżacji domu

Potrafi wprowadzić do wnętrza odpowiedni klimat. Za jego pośrednictwem możesz optycznie powiększyć lub pomniejszyć pomieszczenie, nadając mu więcej intymności. Właściwe dobranie i rozmieszczenie oświetlenia może zdziałać cuda. Planując wykończenie mieszkania lub domu, warto zapoznać się z nowoczesną prasą branżową. Czasopisma od aranżacji dobrze prezentują nowoczesne trendy w wykończeniu i aranżacji mieszkań i domów.
łazienka
Przygotowane przez: Magnus Hagdorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Mamy niezbyt dużą łazienkę i planujemy, jakiego rodzaju płytki będą tam najlepsze? Jest na to odpowiedź

Jakiego rodzaju płytki są najkorzystniejsze do małej rozmiarowo łazienki? Jakie są lepsze? Małe, duże, a może mozaika? Czy wybór rodzaju płytek będzie miało wpływ na metodę ich układania? Co należy o tym wiedzieć?
lampa
Przygotowane przez: N@ncy N@nce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobrać odpowiednie oświetlenie do poszczególnych wnętrz?

Nowe podejścia materiałowo-konstrukcyjne stworzyły fantastyczne możliwości budowania architektury wnętrz światłem. Tradycyjny punkt oświetlenia w samymcentrum sufitu, pomału odchodzi już do lamusa.
Wanna


Słowo wieszak łączy nam się za zwyczaj z czymś pospolitym, czy to jednakże prawda?

Przez całe lata minionej epoki, określenie wieszak kojarzyło się z czymś zwykłym i praktycznym. Błąd.
komoda
Przygotowane przez: ArtDecor24.pl
Podpatrzone na: ArtDecor24.pl

Pokój dzienny – jakie meble będą idealne?

Wśród najczęściej wybieranych mebli wymienić należy szafy i komody. Od chwili, kiedy meble te sprzedawane były po raz pierwszy minęło kilka stuleci. Dzisiaj jednak należą one do mebli bardzo popularnych i często spotykanych w naszych mieszkaniach i domach.
aranżacja mieszkania
Przygotowane przez: [ HarlowHeslop.com ]
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zmiana wystroju mieszkania- skąd zdobyć niezbędną inspirację?

Większość mediów o aranżacji wnętrz podaje nam metamorfozy lokali zagranicznych – niesamowitych olbrzymich loftów, starych kamienic z europejskich stolic. Czy na rodzimym rynku nie mamy pomysłów?
przygotowanie fototapety
Przygotowane przez: Zucker Kommunikation
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fototapety do salonu – dlaczego warto wziąć pod uwagę niniejsze rozwiązanie?

Aktualnie można urządzić wnętrza w taki sposób, który sobie wymarzyliśmy. Z pewnością nieraz widziałeś jakiś program i myślałeś sobie – i moje gniazdko kiedyś będzie tak wyglądać. Jeśli teraz właśnie stoisz na jego progu, przyszedł czas na pracę.
Łąka, fototapeta
Przygotowane przez: jazz4ev
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Fototapeta – nowy sposób na odświeżenie pokoju dziennego

Fototapety są w dwudziestym pierwszym wieku świetnym sposobem ozdabiania ścian ze względu na ich nadzwyczajną niepowtarzalność. W trakcie remontu pokoju gościnnego należy zatroszczyć się o bardzo dużą ilość kwestii, takich jak jego staranne zadbanie o przyjemny wystrój. Właściwe wyposażenie sprawia, że spędzanie czasu w domu staje się autentyczną rozkoszą, przynosi relaks i spełnienie.
przykład fototapety
Przygotowane przez: Wolfgang Wildner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Klimatyczne wnętrza – czyli zagospodarowanie pomieszczeń zgodnie z tym, co nam w duszy gra. Zwróć uwagę na najlepsze propozycje!

Wielu z nas lubi przebywać w klimatycznych wnętrzach. Rodzi się jednak pytanie, czym są owe klimatyczne wnętrza? Co wpływa na to, że w jednych czujemy się dobrze, a w innych gorzej? Oczywiście odpowiedź nie może być jednoznaczna, jako że każdy z nas jest odrębną jednostką, która może preferować co innego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.