Wnętrza

Urządzamy nasze mieszkanie

Zakup własnego mieszkania to w naszych czasach olbrzymi luksus, na jaki nie każdy jest wstanie sobie pozwolić. Bieżąca sytuacja na rynku pracy nie jest zbyt optymistyczna. Dużo młodych rodaków ma problemy ze znalezieniem stałego zatrudnienia. Regularne zarobki to rzecz niezbędna do wzięcia pożyczki. A nawet jeżeli nas stać, to instytucje bankowe nie udzielają już tak chętnie pożyczek, jak to było jeszcze pewien czas temu. W związku z tym, zdobycie swoich czterech kątów czasami graniczy z cudem. Ale kiedy uda nam się ta trudna sztuka i będziemy wśród szczęśliwców, to zacieramy ręce z uciechy. Nareszcie mamy własny kąt, naszą prywatną przestrzeń życiową. Miejsce, gdzie możemy uwić rodzinne gniazdo.
lampa wisząca
Podpatrzone na: pixabay.com

Oświetlenie lustra łazienkowego – nowe trendy w aranżacji domu

Potrafi wprowadzić do domu pożądany nastrój. Za jego pośrednictwem możesz optycznie powiększyć lub zmniejszyć wnętrze, dodając mu więcej intymności. Właściwe dobranie i rozmieszczenie oświetlenia może zdziałać cuda. Planując wykończenie mieszkania lub domu, warto zapoznać się z nowoczesną prasą branżową. Czasopisma wnętrzarskie idealnie przedstawiają najnowsze trendy w wykończeniu i dekoracji wnętrz.
łazienka
Przygotowane przez: Magnus Hagdorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Mamy niezbyt dużą łazienkę i planujemy, jakiego rodzaju płytki będą tam najlepsze? Jest na to odpowiedź

Jakiego rodzaju płytki są najkorzystniejsze do małej łazienki? Jakie są najlepsze? Małe, większe, a może mozaika? Czy wybór rodzaju płytek ma wpływ na metodę ich układania? Co powinniśmy wiedzieć na ten temat?
lampa
Przygotowane przez: N@ncy N@nce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobrać odpowiednie oświetlenie do poszczególnych wnętrz?

Rozwój nowoczesnych technik oświetleniowych stworzyły niesamowite opcje konstruowania architektury wnętrza za pomocą światła. Tradycyjny punkt oświetlenia w środkowej części sufitu, powoli odchodzi do lamusa.
Wanna

Słowo wieszak łączy nam się za zwyczaj z czymś pospolitym, czy to jednakże prawda?

któż powiedział, że wieszaki muszą być mdłe i normalne?


Słowo wieszak łączy nam się za zwyczaj z czymś pospolitym, czy to jednakże prawda?

Poprzez całe lata poprzedniej epoki, słowo wieszak łączyło się z czymś zwyczajnym i użytecznym. Pomyłka.
komoda
Przygotowane przez: ArtDecor24.pl
Podpatrzone na: ArtDecor24.pl

Pokój dzienny – jakie meble będą idealne?

Wśród najchętniej kupowanych mebli znajdują się szafy oraz komody. Od chwili, kiedy meble te pojawiły się po raz pierwszy minęło kilka wieków. Dzisiaj jednak zaliczają się one do mebli bardzo popularnych oraz często spotykanych w naszych mieszkaniach oraz domach.
aranżacja mieszkania
Przygotowane przez: [ HarlowHeslop.com ]
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zmiana wystroju mieszkania- skąd zdobyć niezbędną inspirację?

Dużo gazet wnętrzarskich pokazuje nam zmiany domów z zagranicy – przepięknych wielgaśnych loftów, zabytkowych kamienic z centrów europejskich stolic. Czy w Polesce nic się nie dzieje?
przygotowanie fototapety
Przygotowane przez: Zucker Kommunikation
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fototapety do salonu – dlaczego warto wziąć pod uwagę niniejsze rozwiązanie?

Aktualnie można urządzić wnętrza w taki sposób, który sobie wymarzyliśmy. Z pewnością nieraz widziałeś jakiś program i myślałeś sobie – i moje gniazdko kiedyś będzie tak wyglądać. Jeśli teraz właśnie stoisz na jego progu, przyszedł czas na pracę.
Łąka, fototapeta
Przygotowane przez: jazz4ev
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Fototapeta – nowy sposób na odświeżenie pokoju dziennego

Fototapety są w dzisiejszych czasach niezrównanym sposobem zdobienia ścian ze względu na ich unikatową niepowtarzalność. Podczas remontu pokoju gościnnego warto zadbać o bardzo wielką ilość kwestii, takich jak jego staranne zadbanie o przyjemny wystrój. Właściwe wyposażenie sprawia, że przebywanie w domu staje się prawdziwą rozkoszą, przynosi ukojenie i satysfakcję.
przykład fototapety
Przygotowane przez: Wolfgang Wildner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Klimatyczne wnętrza – czyli zagospodarowanie pomieszczeń zgodnie z tym, co nam w duszy gra. Zwróć uwagę na najlepsze propozycje!

Wielu ludzi lubi przebywać w klimatycznych pomieszczeniach. Rodzi się natomiast pytanie, co to są owe klimatyczne wnętrza? Co decyduje o tym, że w jednych czujemy się lepiej, a w innych mniej? Oczywiście odpowiedź nie jest jednoznaczna, bowiem każdy z nas jest indywidualną jednostką, której może podobać się co innego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.