Wnętrza

Urządzamy nasze mieszkanie

Zakup własnego mieszkania to w dzisiejszych czasach olbrzymi luksus, na jaki nie każdy może sobie pozwolić. Bieżąca sytuacja na rynku pracy nie jest zbyt optymistyczna. Wielu młodych ludzi nie potrafi sobie znaleźć stałego zatrudnienia. Systematyczne zarobki to rzecz niezbędna do wzięcia pożyczki. A nawet jeśli posiadamy zdolność kredytową, to instytucje bankowe nie chcą udzielać już tak chętnie pożyczek, jak to funkcjonowało jeszcze jakiś czas temu. W związku z tym, kupienie własnych czterech kątów czasami graniczy z cudem. Ale gdy uda nam się ta trudna sztuka i znajdziemy się pośród szczęśliwców, to nie posiadamy się z radości. Nareszcie posiadamy swój kąt, naszą osobistą przestrzeń życiową. Miejsce, w którym możemy uwić rodzinne gniazdo.
lampa wisząca
Podpatrzone na: pixabay.com

Oświetlenie lustra łazienkowego – nowe trendy w aranżacji domu

Potrafi wprowadzić do wnętrza pożądany nastrój. Dzięki niemu możesz optycznie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie, nadając mu więcej intymności. Właściwe dobranie i rozmieszczenie oświetlenia może zdziałać cuda. Planując wykończenie mieszkania lub domu, warto zapoznać się z aktualną prasą branżową. Czasopisma wnętrzarskie dobrze prezentują nowoczesne trendy w wykończeniu i dekoracji pomieszczeń.
łazienka
Przygotowane przez: Magnus Hagdorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Mamy niezbyt dużą łazienkę i planujemy, jakiego rodzaju płytki będą tam najlepsze? Jest na to odpowiedź

Jakie płytki są najlepsze do małej rozmiarowo łazienki? Jakie są najlepsze? Małe, duże, a może mozaika? Czy wybór typu płytek będzie miało wpływ na metodę ich układania? Co powinniśmy o tym wiedzieć?
lampa
Przygotowane przez: N@ncy N@nce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak dobrać odpowiednie oświetlenie do poszczególnych wnętrz?

Rozwój najnowocześniejszych technologii oświetleniowych stworzyły niesamowite opcje budowania architektury pomieszczeń światłem. Schematyczny punkt oświetlenia w środkowej części sufitu, pomału odchodzi już do lamusa.
Wanna


Słowo wieszak łączy nam się za zwyczaj z czymś pospolitym, czy to jednakże prawda?

Poprzez całe wieki poprzedniej epoki, określenie wieszak łączyło się z czymś zwyczajnym i użytecznym. Pomyłka.
komoda
Przygotowane przez: ArtDecor24.pl
Podpatrzone na: ArtDecor24.pl

Pokój dzienny – jakie meble będą idealne?

Wśród najczęściej wybieranych mebli wymienić należy szafy i komody. Od chwili, kiedy meble te sprzedawane były po raz pierwszy minęło kilka stuleci. Dzisiaj jednak należą one do mebli bardzo popularnych i często spotykanych w naszych mieszkaniach i domach.
aranżacja mieszkania
Przygotowane przez: [ HarlowHeslop.com ]
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zmiana wystroju mieszkania- skąd zdobyć niezbędną inspirację?

Większość mediów o aranżacji wnętrz podaje nam metamorfozy lokali zagranicznych – niesamowitych olbrzymich loftów, starych kamienic z europejskich stolic. Czy na rodzimym rynku nie mamy pomysłów?
przygotowanie fototapety
Przygotowane przez: Zucker Kommunikation
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fototapety do salonu – dlaczego warto wziąć pod uwagę niniejsze rozwiązanie?

Aktualnie można urządzić wnętrza w taki sposób, który sobie wymarzyliśmy. Z pewnością nieraz widziałeś jakiś program i myślałeś sobie – i moje gniazdko kiedyś będzie tak wyglądać. Jeśli teraz właśnie stoisz na jego progu, przyszedł czas na pracę.
Łąka, fototapeta
Przygotowane przez: jazz4ev
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Fototapeta – nowy sposób na odświeżenie pokoju dziennego

Fototapety są w dzisiejszych czasach rewelacyjnym sposobem ozdabiania ścian ze względu na ich wyjątkową niepowtarzalność. W czasie remontowania pokoju gościnnego warto zatroszczyć się o niezwykle wielką ilość spraw, takich jak jego właściwe zadbanie o przyjemny wygląd. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że spędzanie czasu w domu staje się autentyczną rozkoszą, przynosi komfort i satysfakcję.
przykład fototapety
Przygotowane przez: Wolfgang Wildner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Klimatyczne wnętrza – czyli zagospodarowanie pomieszczeń zgodnie z tym, co nam w duszy gra. Zwróć uwagę na najlepsze propozycje!

Wielu z nas lubi przebywać w klimatycznych wnętrzach. Rodzi się jednak pytanie, czym są owe klimatyczne wnętrza? Co wpływa na to, że w jednych czujemy się dobrze, a w innych gorzej? Oczywiście odpowiedź nie może być jednoznaczna, jako że każdy z nas jest odrębną jednostką, która może preferować co innego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.