Łazienka
lampa uliczna led
Przygotowane przez: thisisbossi

Oświetlenie LED

Oświetlenie ledowe, czyli pozyskiwane za pomocą diod LED oraz żarówek ledowych, na stałe wpisało się w aranżacje mieszkań. Można znaleźć je w kuchni, łazience, przedpokoju, a nawet w ogrodzie.
bidet i miska ustępowa
Przygotowane przez: Sanitec KOŁO
Podpatrzone na: http://echopr.pl/PRASA/ceramika_quattro_marki_kolo.jpg

Eleganckie i praktyczne wyposażenia toalet publicznych

Zdecydowana większość z nas w od poniedziałku do piątku przeważającą część dnia przebywa poza domem, głównie w pracy. Aczkolwiek, gdy nastaje pora wieczorna lub urlop, możemy nareszcie odpocząć. Opłaci się ten czas poświęcić na relaks poza domem. Pozwoli to odmienić okolicę i co za tym idzie, lepiej odpocząć, zregenerować się po męczącym dniu lub tygodniu pracy.
Cermag
Przygotowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nie ważne jaką posiadamy łazienkę cermag się ciągle pomieści

Im mniejszą będziemy prezentowali łazienkę, tym znaczniejszą uwagę będziemy przykładać do rozmiarów przedmiotów, które są nam oferowane. Dlatego właśnie trzeba popatrzeć na to, jakie przedmioty są oferowane przez naprawdę znaną firmę, gdyż ma szansę się okazać, że pomieścimy je również w bardzo niewielkiej łazience.


Ręczniki kąpielowe
Przygotowane przez: Calvado.pl
Podpatrzone na: Calvado.pl

Urządzamy łazienkę! W jaki sposób pielęgnować skórę oraz co zapewnia komfort podczas korzystania z łazienki?

Komfort w łazience ma nadzwyczaj ważne znaczenie, szczególnie, że możemy korzystać z niej na co dzień. Podczas kąpieli możemy dostarczyć sobie doskonały relaks, zapominając przez chwilę o codziennych troskach. Warto zatroszczyć się o to, aby w naszych łazienkach panował wyjątkowy klimat, który jesteśmy w stanie uzyskać poprzez interesujący wystrój łazienki oraz praktyczne akcesoria.
Fototapety ze zwierzętami, łazienka
Przygotowane przez: art.widi.pl
Podpatrzone na: http://art.widi.pl

Jak ciekawe urządzić łazienkę?

Współczesna łazienka to nie wyłącznie funkcje dotyczące higieny, powinna mieć też odpowiednią aurę. Zadbajmy, o to aby była niestereotypowa, przedstawiała nasz styl. Jak stworzyć taką przestrzeń w łazience?
przykład fototapety
Przygotowane przez: Wolfgang Wildner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Klimatyczne wnętrza – czyli zagospodarowanie pomieszczeń zgodnie z tym, co nam w duszy gra. Zwróć uwagę na najlepsze propozycje!

Wielu ludzi lubi przebywać w klimatycznych pomieszczeniach. Rodzi się natomiast pytanie, co to są owe klimatyczne wnętrza? Co decyduje o tym, że w jednych czujemy się lepiej, a w innych mniej? Oczywiście odpowiedź nie jest jednoznaczna, bowiem każdy z nas jest indywidualną jednostką, której może podobać się co innego.
mała łazienka
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak dobrać baterie i meble do maleńkiej łazienki?

Mała łazienka nie oznacza wcale, że nie może być estetyczna i funkcjonalna. Nawet nieduże pomieszczenie można urządzić w taki sposób, aby było oryginalne, a jednocześnie by spełniało najlepiej swoje zadania. Wystarczy kilka prostych sposobów, aby cieszyć się swoją nową łazienką w stylowym wydaniu.
łazienka
Przygotowane przez: Carl Mattone
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dobra bateria Hansgrohe przysporzy się praktycznie w każdej łazience w każdym mieszkaniu

Jak wspaniale wiadomo porządne wyposażenie każdego mieszkania jest niesamowicie znaczące, dlatego że dzięki temu niejednokrotnie może się on prezentować jeszcze porządniej i mieć zainstalowanych szereg stosownych urządzeń, jakie zdecydowanie ułatwiają funkcjonowanie w nim. Nie ma się po co dziwić, iż ludzie jeszcze chętniej sięgają po tego typu rozwiązania, ponieważ jest to wyjątkowo ważne, aby wszelakie nasze działanie nie tylko w pracy, ale także w domu, było bardzo efektywne i można je było efektywnie przeprowadzić.
mala łazienka
Przygotowane przez: Eric C. Späte
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Idealna łazienka w naszym domu – jak ją urządzić?

Łazienka jest to bardzo ważne pomieszczenie w każdym mieszkaniu. Przecież to w niej się codziennie myjemy i relaksujemy, podczas brania gorących kąpieli. Stąd też w trakcie budowy domu i później podczas jego urządzania warto zwrócić większą uwagę na wygląd właśnie łazienki. Zatroszczmy się, by była ona nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale również ładna, tak żebyśmy mieli ochotę spędzać w niej czas. Jak zatem powinna prezentować się nasza łazienka? Jakie są obecnie modne i chętnie wybierane przez budujących aranżacje tego rodzaju?
kuchnia-meble
Przygotowane przez: Giles Williams
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Meble z gazetek promocyjnych. Jak dać sobie radę z zapotrzebowaniem na wyszukany rozmiar mebli? Najlepsze podpowiedzi

Kuchnia, to bez wątpienia najistotniejsze pomieszczenie w każdym mieszkaniu, w którym gromadzi się życie familijne. Łączy się z ciepłem, wonią, przychylną atmosferą. Kuchnia, to pomieszczenie magiczne, w którym nieraz prowadzone są ważne rozmowy familijne. Projektując gniazdko, myślimy jak wyekwipować kuchnię, zwyczajowo czy nowocześnie, w wielu kolorach czy raczej w kolorach pastelowych. Sporadycznie jednak rozmyślamy o tym, jak ją zorganizować, jak skonfigurować szafki i urządzenia, żeby przygotowywanie potraw było wygodne i pewne.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.