Łazienka
garnki
Przygotowane przez: André Hofmeister
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym kierować się wybierając płytki do łazienki?

Płytki do łazienki mogłyby być wyprodukowane z kamienia lub mogą być rektyfikowane. Dziś w wielu łazienkach można by napotkać również terakotę, która powraca do łazienek.
łazienka
Przygotowane przez: Stefan Krasowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak stosunkowo szybko można odświeżyć swą łazienkę?

Powzięcie decyzji o remoncie łazienki oraz zupełnie nowej aranżacji tego pomieszczenia nigdy nie jest kwestią prostą, ponieważ chodzi tutaj o znaczne wydatki, jak o bałagan, brak miejsca, w którym można się przemyć.
fototapeta
Przygotowane przez: Fotolia
Podpatrzone na: Fotolia

Na jaką fototapetę powinniśmy się skusić do konkretnego wnętrza?

Współcześnie wspomniany trend może być wykorzystywany w wyjątkowo interesujący sposób. Istotne jest jednak, by pamiętać o jak najlepszym dopasowaniu naszej fototapety do konkretnego charakteru wnętrza.
lampa uliczna led
Przygotowane przez: thisisbossi

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED, a więc pozyskiwane za pomocą diod LED jak też żarówek led, na stałe wpisało się w aranżacje wnętrz. Można znaleźć je w kuchni, łazience, przedpokoju, a nawet w garażu.
bidet i miska ustępowa
Przygotowane przez: Sanitec KOŁO
Podpatrzone na: http://echopr.pl/PRASA/ceramika_quattro_marki_kolo.jpg

Eleganckie i praktyczne wyposażenia toalet publicznych

Zdecydowana większość z nas w od poniedziałku do piątku największą część dnia przebywa poza domem, głównie w pracy. Tymczasem, gdy zbliża się pora wieczorna lub dzień wolny, mamy szansę nareszcie wypocząć. Opłaci się ten czas poświęcić na rozrywki poza domem. Pozwoli to odmienić okolicę i co za tym idzie, lepiej odpocząć, zregenerować się po męczącym dniu lub tygodniu pracy.
Cermag
Przygotowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nie ważne jaką posiadamy łazienkę cermag się ciągle pomieści

Im mniejszą będziemy mieli łazienkę, tym większą wagę będziemy przywiązywać do rozmiarów materiałów, które będą nam proponowane. Dlatego właśnie należy spojrzeć na to, które materiały są przedstawiane przez naprawdę znaną firmę, ponieważ ma szansę się okazać, że zmieścimy je nawet w naprawdę niewielkiej łazience.


Nie ważne jaką posiadamy łazienkę cermag się ciągle pomieści

Cermag ma szansę nam zaproponować innowacyjne rozwiązania
Ręczniki kąpielowe
Przygotowane przez: Calvado.pl
Podpatrzone na: Calvado.pl

Urządzamy łazienkę! W jaki sposób pielęgnować skórę oraz co zapewnia komfort podczas korzystania z łazienki?

Wygoda w łazience ma bardzo istotne znaczenie, szczególnie, że korzystamy z niej każdego dnia. Podczas kąpieli możemy zapewnić sobie doskonały wypoczynek, zapominając przez moment o codziennych troskach. Należy zadbać o to, by w naszych łazienkach panował przyjemny klimat, który mamy możliwość uzyskać poprzez ciekawy wystrój łazienki oraz ważne akcesoria.
Fototapety ze zwierzętami, łazienka
Przygotowane przez: art.widi.pl
Podpatrzone na: http://art.widi.pl

Jak ciekawe urządzić łazienkę?

Nowoczesna łazienka to nie wyłącznie funkcjonalności dotyczące higieny, łazienka powinna mieć także odpowiedni klimat. Zadbajmy, by była niekonwencjonalna, przedstawiała nasz styl. Jak wykreować taką przestrzeń?
przykład fototapety
Przygotowane przez: Wolfgang Wildner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Klimatyczne wnętrza – czyli zagospodarowanie pomieszczeń zgodnie z tym, co nam w duszy gra. Zwróć uwagę na najlepsze propozycje!

Wielu z nas lubi przebywać w klimatycznych wnętrzach. Rodzi się jednak pytanie, czym są owe klimatyczne wnętrza? Co wpływa na to, że w jednych czujemy się dobrze, a w innych gorzej? Oczywiście odpowiedź nie może być jednoznaczna, jako że każdy z nas jest odrębną jednostką, która może preferować co innego.
mała łazienka
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak dobrać baterie i meble do maleńkiej łazienki?

Mała łazienka nie oznacza wcale, że nie może być piękna i funkcjonalna jednocześnie. Nawet małe pomieszczenie można urządzić w taki sposób, by było ciekawe, a jednocześnie by spełniało jak najlepiej swoje zadania. Wystarczy parę prostych sposobów, aby cieszyć się swoją nową łazienką w gustownym wydaniu.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.