Sprzęty
wodomierz
Przygotowane przez: FreeMind
Podpatrzone na: FreeMind

Wykorzystywane w mieszkaniach wodomierze są na obecną chwilę ciekawie projektowane przez słynnych fabrykantów

Różnorodność używanych w mieszkaniach instrumentów jest niesamowicie duża i uwarunkowana wielością instalacji, dzięki którym wszystko efektywnie działa. Wszelkie liczniki, które są montowane winny działać sprawnie, aby nie wynikały jakiekolwiek niezgodności w wielkościach wykorzystania konkretnego surowca. Dlatego też fabrykanci dokładają wielkich starań, aby ich produkty były wysokiej jakości i gwarantowały komfort korzystania. W przypadku armatury wodnej ważne są liczniki zarówno do gorącej jak i do chłodnej wody, według jakich w następnej kolejności naliczane są ceny.
nastrój
Przygotowane przez: Zanette
Podpatrzone na: Zanette

Modernizacja domowej łazienki procesem o wiele bardziej wymagającym niżby się myślało

Remontowanie łazienki wymaga przeważnie poświęcenia o wiele więcej uwagi oraz kosztów niż w przypadku innych pomieszczeń. Łazienka jest przestrzenią specyficzną, gdzie całościowa suma elementów jest wyjątkowo istotna.
kuchnia
Przygotowane przez: Robert Kintner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kłopotliwy remont mieszkania - przeczytaj nasz zwięzły poradnik i już nigdy nie martw się remontem

Dla niejednej osoby remont mieszkania może się kojarzyć z ogromnym logistycznym wyzwaniem a do tego sporymi pieniędzmi, które muszą być wydane. Rzeczywiście aby remont został wykonany jak należy, to nie można oszczędzać ani na materiałach, ani na fachowcach, a wszystko to najczęściej musi kosztować. Lecz odpowiednie zaplanowanie prac i wyszukanie tańszych a przy tym dobrych rozwiązań będzie mogło w znacznym stopniu ograniczyć wydatki.
Toaleta
Przygotowane przez: cleong
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakim sposobem dobierać wyposażenie do łazienki?

W czasie urządzania łazienki trzeba wziąć pod uwagę nie tylko kwestie stylistyczne, ale też jakość konkretnych sprzętów. Ma to wielkie znaczenie dla funkcjonalności pomieszczenia. Jak w takim razie wybierać wyposażenie do łazienki?
kompresor śrubowy
Przygotowane przez: Ole Bendik Kvisberg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kompresory śrubowe działają w bardzo prosty sposób

Instalacje pneumatyczne posiadają zastosowanie w każdym budynku. Sporo ludzi słuchając o instalacjach pneumatycznych ma szansę się namyślać do czego są one wykorzystywane, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, że posiadają je w swoim domu.
przestrzeń

Przestrzeń kuchni wcale nie musi być nudna – czyli łatwy sposób na ożywienie dowolnej powierzchni

Przestrzeń kuchenna to nie tylko główne sprzęty jak lodówka lub piekarnik. meble do kuchni charakteryzują się aktualnie wyjątkowym stylem dostosowywanym do indywidualnych potrzeb właściciela.
fototapety 3d
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Stylowe zmodernizowanie przestrzeni domu przy pomocy fototapet.

Poboczne dopełnienie dekoracyjne odgrywają priorytetową rolę przy dowolnej bardziej rozległej jak i skromniejszej modernizacji różnorodnych pomieszczeń w domu.
stół
Przygotowane przez: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Alkowa: aranżacje - zobacz co warto wiedzieć

Alkowa to wyjątkowe pomieszczenie, w związku z tym zastanawiając się jak urządzić sypialnię, kierujmy się swym gustem i potrzebami. Nasza sypialnia to nasz azyl, wnętrze, w którym możemy czmychnąć od kłopotów codzienności, zrelaksować się, pobyć z kochaną osobą, zapomnieć o strapieniach, odprężyć się.
kuchnia
Przygotowane przez: Martin Pettitt
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejsze zasady, których należy przestrzegać w czasie prac podczas projektowania kuchni w swoim domu

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w prawie każdym domu i od jej odpowiedniego zaplanowania zależeć będzie funkcjonalność i wygodne użytkowanie. Tak naprawdę przy chyba każdej kuchni, czy jest ona mała, czy duża, trzeba chwilę pomyśleć nad tym, jak wszystkie meble i sprzęty poustawiać. Tak naprawdę to często właśnie takie większe kuchnie będą sprawiać więcej kłopotów przy projektowaniu, niż małe. Wynika to z tego, że o ile w niewielkim pomieszczeniu wszystko będzie siłą rzeczy przy sobie, to w dużym sprzęty można bardziej rozrzucić. I czasami się okazuje, że ktoś ustawił zlewozmywak, kuchenkę i lodówkę tak, że korzystanie z nich jest zwyczajnie niewygodne.
sypialnia
Przygotowane przez: Steve Larkin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co powinno się wiedzieć o olejowych piecykach?

Tak zwane olejaki stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli nie ma konieczności czy możliwości zamontowania stałej instalacji grzewczej w danym wnętrzu.


Co powinno się wiedzieć o olejowych piecykach?

Jakie są negatywy i atuty takiego podejścia i co warto o nich wiedzieć? Piecyk olejowy przydać może się wówczas, kiedy pragniemy ogrzać np. garaż, strych bądź warsztat domowy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.