Mieszkania
warszawa
Przygotowane przez: Logofag

Kupno domu na warszawskim Wilanowie

Nasza stolica bardzo szybko się rozwija, to widać gołym okiem. Zwłaszcza owy rozwój dobrze widać w dzielnicy Wilanów. Takie osoby, które nie znają Warszawy muszą pamiętać, iż wilanów to dzielnica, która dobrych kilka lat temu została odkryta przez deweloperów, które ciągle stawiają w niej bloki mieszkalne. Trzeba jasno napisać, że akurat kupno mieszkania w tej dzielnicy jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Z jakiego powodu? Jedną z najistotniejszych zalet Wilanowa jest rewelacyjne położenie.
Okno programu CAD Wnętrza

Stylizacja wnętrz

Wielu z nas staje przed problemem jak chcemy urządzić nasze lokum . Jakie aranżacje wybrać, aby wyglądało niepowtarzalnie. Szukamy nowatorskich, atrakcyjnychofert i staramy się je zastosować w naszych czterech kątach.
Przygotowane przez: Bud-Mar Investment

Stawiamy nowy dom

Każdy kojarzy porzekadło o tym, co musi zrobić prawdziwy mężczyzna w czasie swojego żywota. Sprowadzenie na świat syna nie wydaje się jakimś ogromnym problemem, a raczej przyjemnym obowiązkiem. Zasianie drzewa też nie nastręcza szczególnych komplikacji, należy tylko przejść się do dyskontu ogrodniczego i znaleźć dogodne miejsce do wsadzenia rośliny. Schody pojawiają się, kiedy stawia się rodzinny dom.
Poznań
Przygotowane przez: Marcin Chady

Mieszkania w dużych miastach

Od pewnego czasu obserwujemy krach na rynku domów jednorodzinnych. Niski popyt na wille sprawił, że wzrosły inwestycje w luksusowe budownictwo. W dużych ośrodkach miejskich apartamentowce rosną jak na drożdżach. Wystarczy spojrzeć na wrocławski Sky Tower i stołeczny wieżowiec Złota 44.
mieszkanie ochota
Podpatrzone na: http://www.marigoldgarden.pl/

Kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę wyszukując mieszkania?

Wybór fajnego mieszkania to nie lada zadanie. W tym wypadku nie można działać szybko i pochopnie, bo może wiązać się to z fatalnym skutkiem. Wybór miejsca do życia, niezależnie w jakim jesteśmy wieku i gdzie jesteśmy, musi być przeprowadzany rozsądnie. Poniżej krótki tekst o tym, na co patrzeć i czego się wystrzegać, gdy szukamy mieszkania.
osiedle
Przygotowane przez: DOLCAN
Podpatrzone na: DOLCAN

Osiedla bezczynszowe?

Firma Dolcan wbijając symboliczną „pierwszą łopatę” rozpoczęła budowę osiedla realizowanego w ramach projektu mieszkań bezczynszowych. W inwestycji Rudy Rydz realizowanej w warszawskim Rembertowie powstanie 78 mieszkań. Blisko połowa z nich jest już sprzedana. Pierwszy etap osiedla zostanie oddany do użytku już na początku przyszłego roku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.