Zdjęcia
landszaft - mieszkanie
Przygotowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy fototapety pasują do każdego wnętrza? Czy można zrobić fototapetę na wymiar ze zdjęcia?

Aranżacja wnętrza bywa jednym z najbardziej przyjemnych czynności, zwłaszcza dla Pań. Każda gospodyni posiada bowiem jakiś plan i chciałaby, by przestrzeń, jaka znajduje się w okół była dokładnie taka , którą by chciała.
fototapeta z krajobrazem
Przygotowane przez: Kevin Law
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Różnorodne inspiracje w dekorowaniu pokoi – piękne i wyjątkowe fototapety

Wielu ludzi ceniących przebywanie w domu jest świadomych, jak silną rolę potrafi odgrywać tam przyjemna atmosfera. Z pewnością warto miejsce, w jakim spędza się sporo czasu, mocno spersonalizować żeby czuć się miło w swoim lokum. Wówczas niezwykle wielkie znaczenie mają takie czynniki, jak na przykład estetyka swego pokoju – warto zadbać nie tylko o wygodę, lecz również o osiągnięcie niebanalnego piękna.
Żółte kwiaty, fototapeta
Przygotowane przez: garwee
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Dekorowanie ścian

W wielu naszych mieszkaniach ściany są tylko jednym z elementów konstrukcyjnych, które podtrzymują stropy. Niewielkim szaleństwem, na które sobie pozwalamy jest pomalowanie ścian jakimś kolorem. I na tym najczęściej kończy się dekorowanie ścian. A przecież są to miejsca, które prowokują mnóstwo możliwości. Ci spośród nas, którzy interesują się dekoracją wnętrz albo zajmują się tym profesjonalnie, wiedzą, że ściany mogą stanowić doskonały element do dekoracji całego mieszkania.
Filiżanka kawy na stole
Przygotowane przez: Epicantus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zdobienie mebli w domu

Często zdaje nam się, że nasze mieszkanie jest nijakie. Wielu z nas widzi, że szafy mamy prawie identyczne jak każdy sąsiad i nic nie wyróżnia naszego mieszkania. A przecież każdy chciałby, żeby jego mieszkanie czymś się wyróżniało, by stało się jedyne w swym rodzaju.
designerskie zegary
Przygotowane przez: Ultra Architects
Podpatrzone na: www.Sztuka-Wnetrza.pl

W latach, kiedy wszyscy gdzieś gnają, a czas to pieniądz, warto stale mieć ze sobą zegarek

Zegarek jest tym wynalazkiem, który jest popularny od wieków. Dawniej mogli posiadać je tylko mężczyźni. Noszono je na łańcuszku i wkładano do kieszonki w kamizelce.
fototapety
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Z jakich powodów fototapety są tak popularne pośród ludzi którzy urządzają swoje mieszkania oraz domy.

Przeglądając fotografie wielu domów i mieszkań często widzi się w nich wspaniałe krajobrazy, cuda architektury albo zwierzęta. Większość z takich obrazów to nic innego, jak fototapety, które od pewnego czasu cieszą się ogromną popularnością pośród osób które urządzają swoje domy i mieszkania.
retro
Przygotowane przez: Kerasan
Podpatrzone na: TwojaBateria.pl

Szykowne wnętrza urządzone w stylu retro

To jak zaaranżujemy nasze mieszkanie zależy w pierwszym rzędzie od stylu aranżacji wnętrz na jaki się zdecydujemy. Obecnie można wybierać wśród wielu stylów: rustykalny, nowoczesny, klasyczny i tak dalej. Jednak do łask wraca również urządzenia pomieszczeń polegające na odwołaniu się do przeszłości – czyli styl retro. Czym się on charakteryzuje?

Przydatna pomoc przy projektowaniu domu

Projektowanie domów jest przedsięwzięciem, które dla wielu ludzi może się okazać męczące, ponieważ nie wszyscy mają talent do tego, aby móc sobie pozwolić na projektowanie dużych pomieszczeń. Tworzenie tego w sposób odręczny może być niezmiernie kłopotliwe, ponieważ tego typu czynność wymaga przeznaczenia odpowiedniej ilości swego czasu. Niezwykle pomocna w realizacji tego zadania będzie specjalna aplikacja.
oświetlenie
Przygotowane przez: metoc

Oświetlony drobiazg

W każdym mieszkaniu znajdują się takie elementy, jak obrazy, przywiezione z dalekich podróży pamiątki czy też zdjęcia najbliższych nam osób. Wnoszą one do wnętrza dużo "ciepła" i tworzą wystrój, w którym czujemy się komfortowo. Wieczorem jednak wszystkie drobiazgi nierzadko toną w mroku. Rozwiązaniem tego problemu jest odpowiednie oświetlenie dekoracyjne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.