Podłogi
Aranżacja z drzwiami Malawi
Przygotowane przez: INVADO
Podpatrzone na: INVADO

W jaki sposób wybrać najlepsze listwy przypodłogowe?

W dzisiejszych czasach surowców, z jakich można zrobić podłogę jest niezwykle dużo. Jednak bardzo ważne są także elementy, które wpływają na wykończenie podłogi i nie tylko gwarantują wysoki standard, ale również podnoszą wizerunek zrealizowanej podłogi.
rozbiórka starego budynku
Prepared by: Tony Hisgett
Oryginal: http://www.flickr.com

Rozbiórki i wyburzenia to proces wymagający bardzo dużej ostrożności

Wyburzenie i rozbiórka obiektów budowlanych, to praca wyjątkowo trudna i wymagająca sporej uwagi.
Podłogi i drzwi Discovery
Przygotowane przez: Classen
Podpatrzone na: Classen

Parkiet dębowy gwarantuje bardzo dobrą odporność i prezencję podłogi

Deska jesionowa, zalicza się do najtwardszy i najbardziej wyrazistych, ponieważ słoje znajdujące się na tym drewnie, są stosunkowo duże i to dodaje im wyjątkowej estetyki. Aktualnie znacznie częściej preferuje się taki rodzaj drewna do wykonywania parkietów, ponieważ jest ono bardzo odporne na różne oddziaływania zewnętrzne, jak również poprzez swą twardość nie ulega jakimkolwiek deformacjom, jakie mogą prowadzić do uszkodzenia wybranych klepek parkietu. Parkiet wyprodukowany z jesionu, jest zaliczany do najsolidniejszych, ale cena nie różni się od innych rodzajów parkietu, co z pewnością jest sporym atutem.
podłogi drewniane
Prepared by: RuckZuck
Oryginal: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_dab_country_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Podłoga drewniana na poprawę atmosfery

Architekci głowią się jak stworzyć otoczenie, które będzie najbardziej klimatyczne dla domowników. Najtrudniejsze do rozplanowania są pomieszczenia wspólne, takie jak bawialnia. Od parkietu, aż po sufit każdy szczegół zdaje się być istotny dla nadania temu fragmentowi mieszkania cech użytkowych, a zarazem stylowych. Wymyślanie wnętrza można rozpocząć od podłogi, która sprowokuje dalsze kroki. Dla stworzenia ciepłego pomieszczenia najbardziej odpowiednie będą podłogi z drewna.
Przygotowane przez: Coram Poland

Remont łazienki może być prosty!

Wakacje i okres letni to czas, gdy mnóstwo osób decyduje się na zrobienie remontu w mieszkaniu. Czasem to gruntowna zmiana, zrywanie podłóg, burzenie ścian, wymiana okien, a czasami remont wyłącznie jednego pokoju lub odświeżenie farb na ścianach. Nie ma znaczenia to czy chcemy zrobić remont na wielką skalę czy może nie, zanim go rozpoczniemy powinniśmy podjąć parę ważnych decyzji. Kupić materiały, zastanowić się czy zaangażujemy ekipę do robót, czy wykonamy je samodzielnie, poszukać kafelków, desek podłogowych i wiele, wiele innych. Z pomocą naturalnie przychodzi nam Internet. Zanim wybierzemy się na wędrówkę po sklepach z materiałami budowlanymi poszukajmy pomysłów na stronach poświęconych urządzaniu domów.
Podłoga wykonana z drewna jest trwała i piękna
Przygotowane przez: Chapel Parket
Podpatrzone na: Chapel Parket

Podłoga z litego drewna a laminaty

Lite drewno to ciepły i naturalny materiał. Podłoga wykonana z tego surowca jest trwała, a przy tym niezwykle piękna. W porównaniu z nią, laminaty stanowią jedynie imitację prawdziwego drewna.
Style Line Boutique Collection Dab Cream
Przygotowane przez: Baltic Wood
Podpatrzone na: Baltic Wood

Klepka na podłodze – awangarda okiełznana

Codziennie się zmieniasz, rozwijasz, odkrywasz nieznane miejsca. Lubisz eksperymentować i stawiać na nowe rozwiązania. Z drugiej strony – ufasz rzeczom klasycznym i sprawdzonym. Chcesz, aby wnętrze domu odzwierciedlało Twój styl? Wybierz ponadczasową podłogę drewnianą w nowoczesnym wzorze klepki trójrzędowej!
salon
Przygotowane przez: Witex
Podpatrzone na: Witex

Panele podłogowe z naturalnego drewna

Naturalne drewno, podobnie jak wino, z wiekiem staje się bardziej szlachetne i wytworne. To budulec, który mimo upływu czasu zachwyca usłojeniem, strukturą i barwą, będąc przy tym trwałym i wytrzymałym materiałem.
salon
Przygotowane przez: TORLYS
Podpatrzone na: TORLYS

Podłoga korkowa

Na każdym kroku poszukujemy nowych rozwiązań do wnętrz. Chcemy, aby były designerskie i przede wszystkim funkcjonalne. W tę konwencję wpisują się podłogi korkowe TORLYS - nowość na polskim rynku.
Podłogi piękne na wiosnę
Przygotowane przez: Galeria Parkietów
Podpatrzone na: Galeria Parkietów

Podłogi piękne na wiosnę

Z nadejściem wiosny pragniemy wprowadzić ożywczy nastrój do naszych domów i mieszkań, a wraz z nim powiew świeżości i szczególnego klimatu. Możemy to osiągnąć niewielkim nakładem finansowym, stosując proste metody pielęgnacji podłogi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.