Światła
oświetlenie LED
Przygotowane przez: David Mellis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED jest coraz bardziej popularne. Jakie są minusy i plus tego oświetlenia, jak prezentuje się sprawa z montażem?

Coraz z większą częstotliwością można usłyszeć o ciekawych rozwiązaniach, jak oświetlenie LED, lecz nie jesteśmy przekonani do końca, co ów pojęcie znaczy. Trzeba więc się zastanowić nad tą kwestią. Jest to źródło światła oparte na diodach elektroluminescencyjnych. Najistotniejsze źródło światła w lampach LED stanowi biała dioda elektroluminescencyjna. Składa się ona z 2 elementów: niebieskiej diody oraz luminforu. Niebieska dioda jest odpowiedzialna za emisję światła o długości fali około czterystu pięćdziesięciu nm. To światło pobudza do świecenia luminofor, jaki jest w obudowie diody. Co dalej?
kryształowy żyrandol
Przygotowane przez: Susanne Nilsson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak odpowiedni dobór oświetlenia może wpływać na zwykłe życie w czterech ścianach.

Odpowiednie oświetlenie wnętrza mieszkania czy domu ma ogromne znaczenie przy normalnym, codziennym życiu. Wiele osób niewiele zwraca uwagę na to, jakie ma w mieszkaniu lampy, nie wspominając już o czymś takim, jak projektowanie oświetlenia. Zwyczajnie wybierają oni lampy, jakie im się po prostu będą podobać i instalują je tam, gdzie wydaje im się że będzie odpowiednio.
mieszkanie - migawka
Przygotowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich powodów rolety cieszą się taką popularnością wśród wielu osób, czym się cechują fotorolety.

Rolety są niezwykle popularnym sposobem na zasłanianie okien, zwiększająca się ilość klientów dostrzega ich plusy i je instaluje u siebie w mieszkaniach. Sama konstrukcja rolet nie jest skomplikowana, ponieważ złożone są z rolki, nawiniętego na nią kawałka materiału w odpowiednim rozmiarze i prowadnic.
obraz
Przygotowane przez: Walter Schärer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju żarówki do domu wybrać?

Jeszcze nie tak dawno klasyczne żarówki odkryte przez Edisona oświetlały wnętrze w każdym domu. W tej chwili zastępują je bardziej energooszczędne halogeny. Wybór nie jest prosty, natomiast opisy na nalepkach mogą wpędzić laika w zakłopotanie.
oświetlenie
Przygotowane przez: Ondrej Prostrednik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie tanio nabędziemy najlepsze oświetlenie do swego domu?

Jeśli znajdujesz się na etapie budowy swego wyśnionego domu, musisz pamiętać o bardzo wielu aspektach. Właściwe podłogi, okna, szyby w drzwiach - to wszystko należy przeanalizować w procesie wykończeniowym. Lecz innym, ważnym czynnikiem jest oświetlenie Szczecin na szczęście gości wiele fachowych sklepów z tego rodzaju asortymentem. Lecz jeśli pragniemy nabyć wszystko tanio, może lepszą alternatywą będzie sklep online? Gdzie sprawunki będą tak na prawdę opłacalne?
wiatrołap
Przygotowane przez: Komandor
Podpatrzone na: Komandor

W jaki sposób stworzyć przytulne pokój stosując domowe oświetlenie?

Odnawiając mieszkanie zwróćmy uwagę na to jaki klimat mieszkania zamierzamy finalnie otrzymać. W czasie aranżowania naszego lokum, znaczące może być to by zostało ono umeblowane w konkretnym stylu, to pozwoli nam na szybszy i prostszy wybór akcesoriów a także oświetlenia.
styropiann

Poprawnie doświetlone mieszkanie to podstawa.

Dobrze oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i dobrego humoru domowników. Znacząca jest nie tylko funkcjonalność, lecz również całościowy rezultat, pozyskany dzięki wielorakim rodzajom lamp.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Przygotowane przez: art.widi.pl
Podpatrzone na: http://art.widi.pl

Rozjaśń poszczególną przestrzeń używając LED

Każdy z naschce, żeby jego lokum wyglądało zjawiskowo. Dlatego nabywamy drogie podłogi, awangardowe plakaty, komfortowe kanapy. Lecz jednym z najistotniejszych elementów dekoracji wnętrz, jest bez wątpienia światło, które odpowiednio dobrane, zrobi magiczny nastrój.
oświetlenie domu

Jeżeli w tym momencie jesteś odpowiedzialny za montaż oświetlenia w nowym domu. bądź wymagasz funkcjonalnych lamp do biura, czy osobistego podwórza – zapoznaj się z szeroką ofertą lamp.

Rynek oświetleniowy zdobywa własne maximum – pojawia się mnóstwo możliwości. Specjaliści od elektryki oraz persony odpowiedzialne za montowanie i unowocześnianie lamp – badają i sprawdzają, a równocześnie upowszechniają odkryte sposoby światła, kreują urządzenia sterujące dla jeszcze lepszej wygody i komfortu klienta.
Oświetlenie Awaryjne
Przygotowane przez: BRITOP
Podpatrzone na: BRITOP

rodzaje oświetlenia ewakuacyjnego

W dzisiejszych czasach nie sposób sobie wyobrazić istnienia bez oświetlenia elektrycznego.
Jesteśmy tak przyzwyczajeni i uzależnieni od oświetlenia elektrycznego, iż czasami nie pamiętamy o tym, jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą jego nagły brak, stajemy się wówczas bezbronni, rośnie w nas poczucie niebezpieczeństwa. Problemem jest nagłe zgaśnięcie w całym budynku. W związku z awaryjnością światła elektrycznego, powstały pomocnicze źródła mocy nazywane są oświetleniem awaryjnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.