Domy
meble ogrodowe
Przygotowane przez: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Modernistyczny minimalizm może być przytulny

Dla wielu osób urządzanie swojego mieszkania często sprowadza się do nabycia zestawu mebli w jak najniższej cenie. Nawet jeśli Polak ma pieniądze i kupuje droższe meble, to zwracają głównie uwagę na popularną markę czy jakość mebli, nie zaś na sam projekt.
Domy energooszczędne i pasywne to przyszłość polskiego budownictwa
Przygotowane przez: OknoPlus
Podpatrzone na: OknoPlus

Najnowocześniejsze budownictwo

Czy warto jeszcze budować normalne domy, a może lepiej iść z duchem czasu i zawierzyć w nowe technologie? Podczas tworzenia własnego domu warto zatroszczyć się o bardzo wielką liczbę kwestii związanych z problemami ochrony środowiska. Każdej osobie zależy, by mieszkanie przedstawiało sobą klasę i prawdziwy styl, który dziś intensywnie wiąże się z trendem na ekologiczne domy, w tym na inteligentny dom. To jednak coś o wiele więcej niż jedynie tymczasowa moda. Inteligentne budynki, choć drogie podczas inwestycji, odpłacają się niesłychanie niskimi kosztami utrzymania oraz niezwykłą wygodą. Polecane produkty do budowy inteligentnych domów da się także znaleźć w gazecie specjalistycznej czy broszurach reklamowych wielkich i popularnych firm. Dobra i istotna firma posiada bardzo ogromny wybór wysokiej klasy przedmiotów potrzebnych do sprawnej automatyki budynkowej.

Kondycja deweloperów

W naszym kraju, mimo hulającego na całym globie kryzysu, gospodarka trzyma się całkiem dobrze. Dużo Polaków zakłada swoją firmę. Choć czasy są wyjątkowo trudne, początkujący przedsiębiorcy z entuzjazmem podejmują to ryzyko, zamiast bezczynnie oczekiwać na pracę marzeń. Świetnie działa też branża budowlana. Powstaje wiele budowli użytki publicznego. Wiele inwestycji powstaje dzięki środkom z funduszy europejskich. Także biznesmeni z całego świata budują u nas ogromne budynki magazynowe, które już w niedalekiej przyszłości zatrudnią tysiące rodaków.
Przygotowane przez: krakow4u.pl

Czy Warszawa to wartościowe miejsce na inwestycje?

Stale rozrastający się rynek nieruchomości przyciąga nowych inwestorów, którzy wkładają swój kapitał w nieruchomości. Prócz inwestorów kupują również osoby fizyczne nie mające praktycznej wiedzy na rynku nieruchomościami i nie znające praw w nim rządzących. Jednakże bardzo często ich działania są na tyle roztropne i mądre, a rozkręcona działalność przynosi oczekiwane profity, iż należałoby zadać sobie pytanie - jak oni to robią?

W jaki sposób wyselekcjonować trwałe drzwi zewnętrzne przeznaczone do mieszkania?

Jasna rzeczą jest fakt, że podstawą bezpieczeństwa mieszkania są porządne drzwi. Nierzadko można się zdziwić zerkając na mieszkania w Polsce, które posiadają kiepskie drzwi. Marnym konceptem jest stosowanie fragmentów szklanych.
Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Przygotowane przez: Schuller
Podpatrzone na: Max-Fliz

Magiczny meblowy

W obecnych czasach projektowane są domy o rozmaitych wymiarach oraz wzorach, które odbiegają od standardowych norm. Z tej przyczyny elementy wyposażenia domu, są znacznie częściej wykonywane na szczególne zlecenia klienta, bo w taki sposób jest opcja szczególnie precyzyjnie dopasować wszystkie elementy do konkretnego pomieszczenia.
dom   zima
Przygotowane przez: Braas
Podpatrzone na: Braas

Małe domy - na co się zdecydować

Obecnie coraz więcej ludzi marzy o tym, by w miarę szybko wybudować dom dla swoich najbliższych rodziny. Niestety jednak, na skutek przeciętnej sytuacji materialnej normalnego Polaka, jest to problemem niesłychanie trudnym.
dom jednorodzinny
Przygotowane przez: TEKTUM
Podpatrzone na: TEKTUM

Kupno domu - poradnik

Zakup domu to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu człowieka. Wiąże się nie tylko z wydaniem sporej sumy pieniędzy, ale bardzo często ma również wymiar emocjonalny. Dom będzie nam służył przez długie lata. To w nim będą dorastać nasze dzieci, to tu będziemy dzielić z najbliższymi nasze troski i radości. Dlatego decyzja o zakupie domu musi gruntownie przemyślana...
budynek Living Tomorrow
Przygotowane przez: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.

Domy przyszłości

Na świecie istnieją budynki, które starają się uchylić rąbka tajemnicy przyszłości i pokazują nam skrawek futurystycznego świata. Jednym z nich jest Living Tomorrow – dom przyszłości w Vivoorde koło Brukseli.

Pomysłodawcami Living Tomorrow są Peter Borges i Frank Belien...
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.