Lampy
wisząca lampa
Przygotowane przez: HarshLight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Eleganckie wnętrze w zakresie twoich możliwości? Dlaczego nie?

Pragniemy przedstawić wam dzisiaj tematykę doboru oświetlenia odpowiedniego do pokoju dziennego, tak by wnętrze było naprawdę gustowne.
Na ogół skupiamy się przy dekorowaniu mieszkania na meblach.
żyrandol
Przygotowane przez: anokarina
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Artyzm jako efektywny sposób powrotu dostojeństwa. Spójrz na ważne informacje

Bogactwo dla ubogich - to ostatnimi czasy popularne motto, pod którym wielu różnych artystów tworzy i kreuje swój własny wizerunek. Również w kwestii designu przestrzeni rozwiązania wykorzystujące bezpretensjonalność wydają się mieć najliczniejszą grupę amatorów.
lampa w pokoju
Przygotowane przez: Rosmarie Voegtli
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie domu – podpowiedzi i ciekawostki, które warto zobaczyć

Dobierając oświetlenie dla naszego mieszkania musimy skoncentrować się na paru jego przeznaczeniach:praktycznym, to jest przemyśleć w jakich pomieszczeniach będziemy z niego korzystać oraz ozdobnej, bo przecież chcemy by znajomi podziwiali zalety naszego mieszkania.
oświetlenie w salonie

Niezwykle istotna rola oświetlenia- nowoczesne oświetlenie, które może zmienić twoje wnętrze i wpłynąć na wygodę użytkowania go

Odpowiednie urządzenie domu może być nie lada wyzwaniem, szczególnie gdy mamy niewiele miejsca, a musimy je dobrze zagospodarować. Zarówno duże jak też małe powierzchnie należy odpowiednio oświetlać, aby wypoczynek jak również praca w mieszkaniu odbywały się w dogodnych warunkach.
biuro
Przygotowane przez: Kristin Nador
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie powinno być należyte oświetlenie LED w biurze a jakie w mieszkaniu?

Dobre oświetlenie jest gwarancją efektywnej i wydajnej pracy w biurze, dlatego coraz więcej biznesmenów decyduje się na oświetlenie ledowe. Pewnie zależy nam na tym, aby nasi pracownicy wykonywali swe obowiązki ochoczo i entuzjastycznie, znacząca jest też wydajność i efektywność w pracy. Odpowiednio dopasowane oświetlenie spowoduje, iż praca będzie znacznie prostsza, zbyt jasne bądź zbyt ciemne oświetlenie zdołałoby źle oddziaływać na nasze oczy, co wywoływałoby bóle głowy bądź problemy z koncentracją.
oświetlenie w mieszkaniu

W jaki sposób dobrać pasujące oświetlenie do domu?

Odpowiednio oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia mieszkańców. Znacząca jest nie tylko funkcjonalność, ale także efekty, osiągane dzięki różnego rodzaju lampom.
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jakie znaczenie ma właściwe oświetlenie mieszkania. Ze światłem związany jest nie tylko nasz nastrój, ale także skuteczność w pracy i wypoczynku.
led
Podpatrzone na: pixabay.com

Oświetlenie ledowe staje się coraz bardziej popularne, pamiętaj, aby nabyć odpowiednie akcesoria do niego

Właściwe oświetlenie okazuje się kluczowe, zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak też w budynkach komercyjnych. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem kupujących zaczęły cieszyć się produkty Led. Oświetlenie to odznacza się wyjątkową estetyką i pomaga aranżować niezwykle interesujące projekty świetlne. Bywa troszkę droższe aniżeli zwykłe oświetlenie, ale okazuje się inwestycją opłacalną.
oświetlenie w pomieszczeniu
Prepared by: Omar Bárcena
Oryginal: http://www.flickr.com

Oświetlenie świąteczne ma szansę mieć różnorakie motywy

Warto się przypatrzeć które lampy mamy do wyboru

Oświetlenie świąteczne ma szansę mieć różnorakie motywy

Mamy szansę wybrać oświetlenie, z którego będziemy korzystać na co dzień, lecz także możemy wybierać takie, które będziemy instalować tylko na określone dni. Wszystko to po to, aby nasze wnętrza przedstawiały się idealnie tak jak to sobie wyśnimy oraz aby mieć szansę im przydać odpowiednią aurę. Co więcej warto wiedzieć, że tego rodzaju oświetlenie nie musi okazać się kosztowne, jeżeli jedynie wiemy w jakim miejscu musimy je szukać.
lampy led
Przygotowane przez: LANE Boys RC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Innowacyjne oświetlenie, czyli żarówki ledowe są aktualnie popularne

Pełne nowoczesności oświetlenie, czyli żarówki ledowe są aktualnie w modzie. Oświetlenie LED cieszy się coraz większą popularnością. Ta rosnąca popularność sprawiła, że w sprzedaży nieustannie pojawiają się nowsze rodzaje oświetlenia typu LED. Popularność oświetlenia typu LED sukcesywnie wzrasta. Wraz ze wzrostem popularności tego rodzaju oświetlenia ma miejsce zmniejszanie się cen. Stąd też w naszych domach coraz więcej znajduje się żarówek, świetlówek czy listw LED.
wnetrza
Przygotowane przez: home&you
Podpatrzone na: home&you

Poznaj innowacyjne style w aranżacji mieszkania

Wiele osób poszukuje nieustannie nowych pomysłów na swoje wnętrza, jednak nie sposób się nie zgodzić z tym, iż moda uwielbia nas szokować powrotami. Stosunkowo nie tak dawno większość z nas zrywało tapety i fototapety, gdyż były one uznawane za niemodne, aczkolwiek w ostatnim czasie widać zauważalny powrót do starego trendu. Naturalnie dzisiejsze tapety jak i okleiny na ściany nie są zanadto podobne do tych, jakie przychodzą na myśl.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.