Spraw sobie dom według poniższych inspiracji! Mieszkanie w hiszpańskim stylu na wyciągnięcie ręki!

W przypadku, gdy chcesz zachować wspomnienie wakacji na dłużej, cieszyć się klimatem rodem z śródziemnomorskich plaż wyposaż sobie pokoje w klimacie hiszpańskim! Jak się okazuje, jest to niezwykle proste, a wszelkie potrzebne do wyposażenia elementy kupisz w sklepach wnętrzarskich.


W Polsce jest pełnia jesieni. Wszędzie jest barwnie od liści, na cmentarzach palą się znicze… Wieczory są długie, i chyba lada dzień będzie Boże Narodzenie.

Zaintrygowały Cię opisy podane w naszym wątku? Jeśli tak, to czytaj tu analogiczne wiadomości, dotyczące tego tematu. Przejdź do następnej witryny.

I choć uwielbiam magię tych świąt, ciągle tęsknię za urlopem i wakacjami w Hiszpanii (sprawdź wnętrza blog). Był to rewelacyjny urlop, pełen beztroski i wypoczynku. Wymarzyłam sobie, że należy nieco odnowić aranżację mieszkania – może zaaranżuję na pomieszczenie w stylu hiszpańskim?
projekty wnętrz
Przygotowane przez: Anna
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Od razu założyłam płaszcz i pogoniłam do supermarketu. Mam do niego blisko, wiedziałam, że są w nim w tym tygodniu wrzosy na promocji. Zabrałam kilka sztuk i osłonek na kwiatki, ustawiłam na parapecie. Wyciągnęłam z dołu szafy pled, który lubię, którym czasem nakrywam fotel, do tego dwie poduszki na jaśki w orientalnym klimacie, i już w domku było nieco hiszpańskiego stylu. Mam kilka sporych kamieni przywiezionych z zagranicznych plaż, do tego kamienna rama na lustro i wszystko gotowe!


Innych koncepcji poszukiwałam bezskutecznie i długo w Internecie. Tak naprawdę nie jest to łatwe znaleźć w terabajtach bezużytecznych śmieci wartościowe źródło faktów. W końcu mi się udało, po raz kolejny niezawodny okazał się blog Lovingit. Warto przeczytać jej notkę o śródziemnomorskim klimacie - ! . Jest świetny, a wszystkie rzeczy można kupić w sieci!
2022/07/05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.