Ogrodowo-nastrojowe świeczniki-fajeczki

Jak to się dzieje, że mocarne, ciężkie, toporne z natury i w naturze żeliwo może przybrać formę przedmiotu przesyconego subtelnością? Warunek podstawowy – musi wziąć je w swoje twórcze dłonie kobieta. Warunek drugi i również podstawowy – najlepiej, niech to będzie znana ze swoich uroczych pomysłów Pernille Vea, stała współpracownica duńskiej marki MENU.

Pipe - świeczniki ogorodowe żeliwne
Przygotowane przez: MENU
Podpatrzone na: www.smakprostoty.pl
Designerka proponuje wszystkim miłośnikom ogrodowych nastrojów swoje wyjątkowo pomysłowe świeczniki Pipe, które przybrały kształt fajeczki. Istotą projektu Pernille Vea (nie tylko na taras) jest możliwość wbicia świecznika w każdą, odpowiednio miękką powierzchnię – czy to pień drzewa, czy ściankę drewnianej altany. Można w nich umiejscowić niewielką świecę, albo tealight i stworzyć pełne magicznych cieni nastroje.

Sprawdź też

W jaki sposób wykonać intrygującą świąteczną dekorację? Jakiego rodzaju są możliwościco możemy przygotować

świece
Przygotowane przez: BenGrantham
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeśliiposiadamy niedługą przerwę podczas przygotowań do świąt, mamy szansę wspaniale spożytkować ten czas, na przykład tworząc stroiki na stół wigilijny. Tego rodzaju dekoracją ma okazję być podstawka pod świece. Można ją kupić, mamy okazję też zrobić samemu.


Druga, pionowa odsłona świeczników Pipe pozwala eksponować je osadzone w szparach starej, drewnianej podłogi, czy wypełnionych ziemią donicach, odmieniając znane oblicze ogrodu, czy też jadalni, salonu bądź sypialni. Trudno oderwać oczy od zmyślnego w swojej prostocie projektu.

Jeśli ta problematyka Cię absorbuje, to kliknij tu, gdyż bardzo pokrewne tematy zawiera właśnie ten portal (
https://www.trias.pl/realizacje/). On również jest wartościowy.

Po raz kolejny – duńska marka [TAG=MENU i jej niezrównana designerka pokazują, że znany przedmiot ciągle i od nowa ewoluuje, gdy tylko weźmie ją w dłonie człowiek o twórczej duszy.
Przygotowane przez: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
2021/12/04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.