Szkoła wydaje się być miejscem, gdzie nasze maleństwo spędza mnóstwo czasu - niekiedy nawet więcej niż w domu

Szkoła musi być miejscem przytulnym, a nie odstraszającym. Ma za zadanie nakłaniać maluchy do tego, żeby miały ochotę w niej się uczyć. Zatem wystrój (ściany oraz podłogi) powinien być tak samo przyjemny, jak wychowawcy.


asprodukt, sauny, spa


Sprawdź też

Już w tym momencie odwiedź Szczecin, jeśli szukasz oświetlenia do mieszkania!

wtyczka, kontakt
Przygotowane przez: Jenny Ondioline
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie od dziś marzysz o własnym domu jednorodzinnym? Właśnie w tej chwili jest perfekcyjny czas na podjęcie tej decyzji, bowiem ceny działek są bardzo atrakcyjne. Prawdopodobnie ma to powiązanie z tym, iż w najogromniejszych miastach w naszym państwie powstają nowatorskie osiedla i obywatele są zainteresowani taką alternatywą. Jeżeli egzystencja w bloku nie jest dla Ciebie to musisz już dziś pomyśleć o budowie własnych czterech ścian. Jeśli wydaje Ci się, iż zagwozdką są finanse to nie zapomnij o tym, że każda osoba posiadająca stały dochód może starać się o przydział kredytu hipotecznego.


dywan do szkoły
Przygotowane przez: Didriks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W szkole maluchy mają się uczyć - z tego założenia wychodzą wciąż pewni rodzice oraz nauczyciele. Jednak instytucja ta dla malucha to prawie dom. Tam spędza dużą część swojego życia. Zatem szkoła musi nie tylko wpajać wiedzę, ale musi być także ciepła - zwłaszcza dla maluchów, które jeszcze dosyć mocno czują tęsknotę do mamy. Jeśli mały uczeń z klas 1-3 po zajęciach jest zmuszony jeszcze zostać w świetlicy, to przynajmniej tam powinien poczuć się jak u siebie - świetlica powinna być jego domem.

Sprawdź, czy spodoba Ci się proponowana oferta (http://domymax.pl/projekty-domow/domy-do-80-m2/). Zapewniamy produkty dopasowane do osobistych oczekiwań. Nie wahaj się i poznaj się, jak pracujemy.

To tam można nie tylko zrobić zadanie domowe pod fachowym okiem wychowawczyni, ale jest też czas, żeby się bawić. Ze względu na to, że masę czasu szkraby spędzają wówczas na podłodze (szczególnie chłopcy, gdy jeżdżą samochodzikami), to musi być położony na niej dywan. Spełni on jednocześnie dwie funkcje - będzie ochraniał przed chłodem, ale również nada pokojowi przyjemnego akcentu. Dywan (meble metalowe do salonu) do szkoły może przykładowo przedstawiać małe miasteczko z ulicami i domkami, gdzie chłopcy mieli możliwość bawić się autkami, a dziewczynki bawić się w sklep.


Da to maluchom możliwość do grupowej zabawy z rówieśnikami, ale także ożywi ich wyobraźnię. Nie zapominajmy jednak, że dywan musi być uszyty z najlepszej klasy materiałów.
2020/09/28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.