Rolety dla dzieci, a więc dekoracja okna w pokoju maluszka

Świetnym sposobem na praktyczną dekorację w pokoju najmłodszego domownika są nietypowe rolety okienne. Wybierając idealny wzór możemy stworzyć miły nastrój, a równocześnie zwiększyć komfort zaciemniając wnętrze. W tak kolorowo zaaranżowanym wnętrzu malec będzie o wiele lepiej wypoczywał.
Co więcej, przyciemniając wnętrze stworzymy bardziej komfortowe warunki do zasypiania. Oto kilka porad jaką roletę wybrać w przypadku pokoiku należącego do najmłodszego domownika.

rolety
Przygotowane przez: Nina Matthews
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Trzeba pamiętać, aby roleta, którą chcemy zastosować w pokoju dziecka nie tylko ładnie wyglądała, lecz również była praktyczna. Dziś to jednak nie problem. Na rynku bowiem dostępne są rolety (zobacz - rolety w kasetach wrocław) dziecięce - fivaro.pl/fotorolety/do-pokoju-dziecka, które znakomicie sprawdzą się nawet w pokojach najbardziej wymagających dzieci.sprawdź link pufy z oparciem pufy z oparciemNowoczesne technologie pozwalają zaprojektować na przykład fotoroletę z wybranym przez dziecko obrazem. Rolety mogą być kolorowe i uszyte z drukowanych tkanin. Szeroka oferta wzorów jest niemal nieograniczona, przez co łatwo znajdziemy roletę w ulubionych motywach naszego dziecka i bez wysiłku dopasujemy dekorację okna do stylistyki wnętrza.

Producenci oferują rolety dziecięce - sprawdź sam, które możemy prosto wyczyścić na oknie lub zdjąć wyprać. Rolety z z plastiku możemy przemywać za pomocą łagodnych detergentów. Jeśli natomiast wybieramy roletę z tkaniny, to musi być ona uszyta z materiału, który będzie można prać w 60 stopniach, bo wyłącznie w tak wysokiej temperaturze usuwane są bakterie i alergeny. Innym atutem będzie niepalność tkaniny.
Ze względu na bezpieczeństwo poleca się dodatkowo, by takie dekoracje projektować tylko do wysokości parapetu. Należy też zwrócić uwagę czy w zasięgu dziecka nie zwisają sznurki, które malec mógłby pociągnąć, czy też się w nie zaplątać. Odpowiednim rozwiązaniem może być roleta typu sprężynowego, czyli taka, która ma niewielki uchwyt wyłącznie w krawędzi.
2020/12/12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.