Na jakie kryteria zwracać uwagę podczas wyboru dostawców armatury przemysłowej. Często powtarzane błędy, których trzeba unikać.

W przedsiębiorstwie nastawionym na systematyczność produkcji, a także troszczącym się o bezpieczeństwo pracowników i maszyn, armatura przemysłowa ma sporą rolę. Jest elementem jakiego nie może nie być na wielu liniach produkcyjnych.


Elementy jakimi posługują się osoby zamawiające aramturę przemysłową

armatura i ceramika
Przygotowane przez: Grupa Armatura
Podpatrzone na: Grupa Armatura
Armatura przemysłowa nie jest elementem magazynowanym przez właścicieli firm, prowokowałoby to zablokowanie środków finansowych.

Napisaliśmy wpis o zbliżonej tematyce. Znajduje się on na nowej witrynie. Wejdź zatem w poniższy link i dowiedz się szczegółów z tym połączonych.

Jednakże do sprawdzonych wytwórców aramtury właściciele firm chętnie powracają - nie ma podstaw aby zastępować produkt, który bez zarzutu spełnia swoją misję. Kupno aramtury zazwyczaj spowodowane jest awarią maszyny. Pozostałe motywy zakupu to planowana rozbudowa aparatury lub jej modernizacja. Wiodącym elementem decydującym w trakcie kupna armatury jest jej trwalość, jak również ekspresowa dostawa. Firmy nie mogą zgodzić się na przestój produkcji, a przecież nie składują elementów wymiennych.

Dobrze przyjmowane jest kiedy wytwórca armatury trzoszczył o kontrahenta nawet po dokonaniu sprzedaży - czyli umożliwiał serwis, gwarancję a także dbał o bycie zawsze osiągalnym, np. poprzez kontakt telefoniczny. Istotne aby wybrać wypróbowaną markę, np. Legris, będąca na rynku od 2004 r., w asortymencie ma m.in przepustnice, zawory zaporowe, zawory iglicowe, także zawory klinowe, filtry, napędy elektryczne, osprzęt gazowy lub parowy. Także produkuje wzierniki czy elektrozawory. Legris poszczycić się może rozwiniętą listą usatysfakcjonowanych firm, które z nią współdziałały. Przedsiębiorstwo wytrwale dąży ku usprawnienia swoich produktów.


armatura i ceramika
Przygotowane przez: Grupa Armatura
Podpatrzone na: Grupa Armatura
Częste pomyłki jakie przytrafiają się przy zamawianiu armatury

Często przytrafia się, że nietrafnie ocenimy jakiego rodzaju zaworu potrzebujemy. Bywa błędne określenie wydajności cyrkulacyjnej zaworu, bądź mylne ustalenie ciśnienia w okresie działania i w pozycji zakręconej. Błędny dobór tworzywa, uszczelnienia bądź nie uwzględnienie flashingu to także niejednokrotne sytuacje, jak przeczytaj koniecznie o arapneumatik. By ustrzec się od tego typu błędów dostawcy oferują każdorazowo naradę z reprezentantem producenta, który posiada specjalistyczne obeznanie, dzięki czemu unikniemy gafy.
2020/02/16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.