Praktyczne stelaże do biurek o regulowanej wysokości - pracuj zgodnie z ergonomią pracy

Dobre samopoczucie, komfort i satysfakcja mają decydujące znaczenie dla jakości naszej pracy. Potrzebujemy stanowiska pracy, przy którym możemy wygodnie siedzieć i stać. Stelaże do biurek sprawią, że praca będzie zdecydowanie przyjemniejsza.

gabinet, biuro
Przygotowane przez: Max-Fliz
Podpatrzone na: www.max-fliz.com.pl
Aby to dobre samopoczucie, komfort i satysfakcja towarzyszyły nam każdego dnia, wymyślono stelaże do biurek z elektryczną regulacją wysokości blatu. Takie stelaże pozwalają na płynne zmienianie pozycji biurka w czasie pracy, dzięki czemu można wygodnie pracować w pozycji siedzącej, jak i w trybie stojącym, równocześnie zmniejszając ryzyko bólów kręgosłupa oraz powstawania różnych schorzeń- polecane stelaże o regulowanej wysokości. Dzięki takim rozwiązaniom możemy regulować wysokość biurka zgodnie z zasadami ergonomii pracy. Szczególnie polecane są stelaże do biurek o regulowanej wysokości, które posiadają regulację elektryczną.

Bezproblemowe dopasowanie wysokości biurka do potrzeb użytkownika za pomocą guzika umieszczonego w panelu pod blatem to gwarancja najwyższego komfortu. Regulowane stelaże można kupić w komplecie z blatem, ale także możemy oddzielnie zamówić stelaż i we własnym zakresie znaleźć blat biurka- więcej info na stronie. Stelaże zazwyczaj wykonywane są ze stali. Konstrukcje posiadają możliwość regulacji za pomocą stopek z tworzywa bądź w przypadku mechanicznie regulowanych stelaży stosowana jest regulacja skokowa w kolumnie stelaża.


biurko, poddasze
Przygotowane przez: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W sklepach producentów stelaży do biurek z regulacją wysokości można znaleźć także regulowane podstawy do stołów i stolików.

Jeśli zainteresował Cię prezentowany artykuł, to super, gdyż ten opublikowany poniżej również zawiera równie istotne informacje - nie czekaj, tylko zobacz go.

Duży wybór oraz przełożenie praktycznych rozwiązań na komfort, jak i zdrowie użytkownika sprawia, że oferta taka jak stelaże z regulacja wysokości czy kompletne regulowane meble cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Dodatkowym udogodnieniem proponowanym przez producentów mebli do biura są blaty ze specjalnymi przelotkami, które pozwalają na przeprowadzenie kabli od monitora i innych urządzeń.
2019/09/01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.