Który typ makaronu można by powiesić w okolicy okna?

Duża ilość ludzi nie wie, że tego typu słowo jakim jest "makaron" wykorzystuje się nie jedynie w kuchni, lecz towar o tej nazwie to również niezwykle modny element wykończenia wnętrza.
Jest wykonywany w mnóstwie różnych wymiarów i... wiesza się go w pobliżu okien.


Chodzi naturalnie o rodzaj firanki, która znana jest również jako firanka (rozwinięcie tematu > oceń ten portal http://alena-firany.pl) sznurkowa. Ponadto mogłaby ona dzielić się na swoje typy. Istnieją zatem m.in. gładkie czy cieniowane. Dodatkową zaletą firanek rodzaju makaron jest to, że można by je prędko przyciąć na dowolnej długości, a zastosowane w niej sznurki nie mechacą się. Należy podkreślić, że takie firanki znakomicie wyglądają na jakimkolwiek oknie, zwłaszcza, jeżeli są dwukrotnie zmarszczone. Innymi słowami na karnisz o szerokości półtora metra zalecane są firanki o szerokości 3 m. Tego typu części ozdobne można by wieszać za pomocą żabek lub specjalistycznych kółek. Warto także wspomnieć, że cena takiej firanki jest niezwykle kusząca, zatem stanowi wyjątkowo dobre rozwiązanie dla osób liczących każdy grosz.


dekoracja
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


W Polsce nie ma chyba mieszkania, w którym nie wisiałaby jakakolwiek mniej lub bardziej standardowa firanka przejdź dodaj serwis do stron zaufanych. Dla większości osób także pewnym problemem jest dobre zestawienie ze sobą tych elementów wyposażenia domu z wiszącymi przeważnie obok nich zasłonkami. Niezależnie jednak od ich typu, ważne jest, aby te części właściwie komponowały się z całym wystrojem wnętrza.
Jeżeli pomieszczenie, w jakim chcemy je powiesić jest stosunkowo małe, nie powinniśmy stosować firanek złożonych z kilku warstw. Jednak widzimy, że firanki to wymagane wykończenie dowolnego pokoju żeby naprawdę było skończone.
2018/08/24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.