Remontujesz łazienkę? Postaw na kreatywny design.

Każdy z nas niekiedy porywa się na generalny remont domu. Odświeżamy podłogi, przemalowujemy pokoje, organizujemy przemeblowanie. Każde pomieszczenie połączone jest z nie małym wyzwaniem.


Jednak pokojem, w którym najprościej jest okazać własny gust, jest bez wątpienia łazienka.


Kiedy decydujemy się odświeżyć ją kompletnie, z pewnością dotyczy to również ścian i podłóg. W tym wypadku pomocne mogą być płytki Novabell . Firma ta, mimo wyłącznie paroletniego stażu w naszym kraju, zyskała sobie bardzo wiele odbiorów.

Zaciekawił Cię artykuł? Mamy specjalnie dla ciebie ważne info, więc zobacz serwis w tym temacie!

Nic w tym dziwnego, gdyż znani są oni z ciekawych wzorów na kafelkach oraz wielorakich opcji kolorystycznych. W rozróżnieniu od rezultatu, który chcemy otrzymać, warto użyć odmiennej tonacji. Jeżeli chcesz nowoczesnej łazienki, wybierz kolory zimne, zachowawcze - szary, grafit, czerń. Natomiast jeżeli pragniesz urządzić to pomieszczenie w ciepłym, kolonialnym stylu, postaw na płytki Novabell w kolorach piaskowych, brązowych albo beżowych.


płytki novabell
Przygotowane przez: Candy Polska
Podpatrzone na: Candy Polska


Kiedy już wykafelkowaliśmy wedle swojego uznania, nastał czas na pozostałe wyposażenie łazienki.

Czy nasz wpis zainteresował Cię tak bardzo, że chcesz więcej? Zatem po następne informacje zapraszamy do tego linku. Tam czeka ciekawy artykuł (https://sensive.pl/materace-radom/).

Jeżeli postawiłeś na nowoczesność, najlepiej sprawdzą się wówczas dodatki ze szkła oraz stali. Spotęgują one chłodny nastrój tego pomieszczenia. Z kolei jeśli wolisz styl vintage, twoje wyposażenie łazienki Warto sprawdzić na musi składać się ze starodawnych przedmiotów. Wolnostojąca, złocona wanna? Umywalka wbudowana w zabytkową komodę, lub może kinkiety przy lustrze wykonane z mosiądzu? Ograniczyć może cię jedynie twoja wyobraźnia. Ciekawym dodatkiem, w obydwu stylach, będą również rośliny doniczkowe.


Sprawdź też

W jaki konkretny sposób wprowadzić szczyptę luksusu do swojego własnego domu? Posiadanie barku obowiązkowe!

Salon, wnętrze nowoczesne, drzwi Lido
Przygotowane przez: INVADO
Podpatrzone na: INVADO
W danych czasach posiadanie w sowim pokoju barku kojarzy się z pewnego rodzaju luksusem - nie każdy z nas może na taki sobie pozwolić, a tym bardziej na taki, który to może sięgać od podłogi po sufit, oferując patrzącym (oraz używającym) niezliczone butelki różnych trunków.


akcesoria łazienkowe
Przygotowane przez: Anderstil
Podpatrzone na: Anderstil


Kapitalny remont łazienki to całkiem spore wyzwanie.


Lecz lepiej patrzeć na to mocniej jak na szansę okazania swojego stylu poprzez dekorację. Bez względu na fakt, czy preferujesz modernistyczną elegancję czy staroświecki przepych, marka Novabell ma dla ciebie odpowiednie komplety płytek do łazienki.
2021/08/10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.